Φροντίδα Κατάλληλο κλουβί για παπαγάλο αμαζονίου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης JENNY
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

JENNY

PB New Member
Εγγραφή
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Πόλη
Αθήνα
🙄 Καλη χρονια σε ολους!Λατρευω τους παπαγαλους κ φυσικα εχω μερικα ειδη σπιτι μου. Θελω να παρω κλουβι για τον αμαζονιο μου αλλα ειμαι λιγο επιφυλακτικη σχετικα με τα υλικα που χρησιμοποιουνται για την κατασκευη τους(μη τοξικα κτλ). Ξερετε καποια αξιοπιστη 'εταιρια΄που εισαγει κλουβια;Η ferplast ας πουμε;
 
Τα Dome top cages είναι απο τα καλύτερα. Όσο πιο μεγάλο τόσο πιο καλό.

http://www.aecageco.com/Products-Dome_Top_Bird_Cages.html
 
ευχαριστω, συμφωνω για το μεγεθος του κλουβιου κ προσπαθω να βρω τον καλυτερο συνδιασμο αλλα δεν θα ηθελα να το βρω μεσω του διαδικτυου. Μηπως ξερεις καποια εταιρια που μπορω να βρω σε καταστηματα στην Αθηνα;
 
Μιας και δεν μένω Αθήνα δεν το γνωρίζω. Όμως η αγορά ενός τέτοιου κλουβιού θέλει ψάξιμο, οπότε καλό θα ήταν να επισκεφτείς τα petshop εκεί και να δεις τι έχουν, και τι μπορεί να σου φέρουν. Μην κοιτάξεις μόνο τι έχουν αλλά να ζητήσεις και καταλόγους για το τι μπορούν να σου φέρουν. Στο μαγαζί που ψωνίζω εδώ φέρνουν πολλά πράγματα αρκεί να το ζητήσεις και δεν έχουν στοκ γιατί απλά τους μένουν.
 
Ναι αυτή η εταιρεία έχει όλα τα μεγέθη, διευκολύνει η πορτούλα να ανεβοκατεβαίνει - μπαινοβγαίνει μόνο του, είναι πολύ λειτουργικό, (μπορείς να δεις στο άλμπουμ το δικό μας), τα διαθέτει μεγάλη αλυσίδα petcity και κατόπιν παραγγελίας όλα τα petshops. Βρίσκεις εύκολα και άλλων εταιρειών.
 
Back
Top