Διατροφή Καταστήματα στη Θεσαλονίκη που πουλάνε pellets

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jimsim
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Από διαφορές συζητήσεις που έχουν γίνει στο φόρουμ δεν υπάρχει κάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη που να πουλάει πέλλετ.

Μπορείς να παραγγείλεις όμως από το ίντερνετ.
Κοίταξε σε αυτά birdmarket, petmat και
the-petstore.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Δεν εχουν παντου πελλετς! αν ψαξεις κιολας λιγο στο ιντερνετ υπαρχουν καταστηματα που πουλανε και στελνουν κιολας οπως αυτα που σου εβαλε η Βασια!
 
Δεν είναι ανάγκη να αγοράσεις από το μαγαζί. Μπορείς να βρεις και στον ίντερνετ εάν θες. Οπως σου έστειλαν παραπάνω κάποιοι φίλοι. Μερικες ιστοσελίδες που μπορείς να τις προμήθευθεις.Αν θες την γνώμη και αν αγοράσεις από το ίντερνετ να παραγγείλεις από το birdmarket μεγάλη ποικιλία σε όλους τους τομής
 
Γειά σας πέρασα σήμερα από ένα κατάστημα quiko στην Αριστοτέλους και βρήκα και εκεί pellets. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ειανι γνωστή μάρκα δεν ειανι χήμα πακεταριμενα είναι απλά δνε ειναι μάρκα. Τι προτείνετε;
 

Συνημμένα

  • received_2208926892455793.webp
    received_2208926892455793.webp
    79,9 KB · Προβολές: 21
Το έψαξα λίγο κι εγώ για πέλλετς από το ίντερνετ! Όσον αφορά το bird market έχουν πολλά έξοδα αποστολής ρε παιδιά.. 😐 Γιατί πάει με το βάρος από ότι είδα.. Δε συμφέρει ενώ έχουν τόσα ωραία πράγματα..
 
Το έψαξα λίγο κι εγώ για πέλλετς από το ίντερνετ! Όσον αφορά το bird market έχουν πολλά έξοδα αποστολής ρε παιδιά.. 😐 Γιατί πάει με το βάρος από ότι είδα.. Δε συμφέρει ενώ έχουν τόσα ωραία πράγματα..
Από κει ψωνίζω εγώ... Αν δεν πάρεις πάρα πολλά και βαριά πράγματα είναι 5 ευρώ...
 
Back
Top