Γενικά Καταστηματα παιχνιδιων για παπαγαλους

παντελης Κ

PB New Member
Εγγραφή
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
10
Πόλη
Αθήνα
καλημερα σε ολους σας. ειμαι συγκατοικος με μια ομορφη κοπελα moluccan. και χερομαστε που γιναμε μελη της παρεα σας. Θα ηθελα μα με πληροφορησετε για καταστηματα παιχνιδιων για τη κοπελα μου γιατι αντιμετοπιζω προβλημα να βρω πραγματα για την συγκεγκριμενη☹
 
Καλημερα Παντελη με την ομορφη κοπελα σου!
Ενα καλο pet shop ειναι στο Αιγαλεω το Pet Boom στην οδο 25ης Μαρτιου 3.
Εχει απιστευτη ποικιλια απο παιχνιδια οτι μπορεις να φανταστεις και σε χαμηλες τιμες!
 
Καλως ηρθες Παντελη!
Βαλε φωτο να δουμε την κουκλα σου!
Σε ποια περιοχη μενεις για να σου προτινουμε καποια καταστηματα;
 
την εχω ανεβαση αλλα δεν τα παω και πολυ καλα με τα pc και δε ξερω γιατι δεν την εμφανιζη διπλα; Ευχαριστω πολυ victoria



ειμαι κατοικος γαλατσιου
 
Πηγαινε Διαχειριση συνημμενων αρχειων θα σου ανοιξει ενα καινουργιο παραθυρο πατας αναζητηση και μετα ανεβασμα μολις την κατεβασει στο τελος πατας καταχωρηση απαντησης και ειναι ετοιμη για να την δουμε :)
 
Νομιζω πως στο Γαλατσι εχει καταστημα Ζωοφιλια.
Εκει εχει ποικιλια απο παιχνιδια!
 
υπηρχε ενα μαγαζι στον αγιο στεφανο με πολυ μεγαλη ποικιλια για παιχνιδια κτλ αλλα εκλεισε και απο τοτε εχω προβλημα. Δε με πειραζη σε ποια περιοχη θε ειναι αρκη να υπαρχη ποικιλια γιατι ειναι απαιτητικο το καμαρι μου
 
Εχουμε και στην Ηλιουπολη και ηθελα και εγω να την επισκευτω για παιχνιδακια... Περιμενω νεα εαν πας!
 
Οντως Pet boom και Ζωοφιλια εχει πολλα πραγματα!
Στην Ζωοφιλια της Ν.Ιωνιας(ιφιγενειας) εχουν εναν ελευθερο κοκατιλ! Τον Γουντι!
Ειναι κουκλος 😉
 
φιλε αυρεντη το ζωοφιλια εχει αρκετα παιχνιδια αλλα το συγγεκριμενο της ν. Ιωνιας γνωμη μου οτι δεν ειναι καλο, τον κακομηρο τον γουντι αν το προσεξεις του εχουν πετσοκοψειτα φτερα του κα κομοιρη, οι ποτιστρες των πουλιων ειναι πολυ βρομικες αλλα κ τα κλουβια
 
υπηρχε ενα μαγαζι στον αγιο στεφανο με πολυ μεγαλη ποικιλια για παιχνιδια κτλ αλλα εκλεισε και απο τοτε εχω προβλημα. Δε με πειραζη σε ποια περιοχη θε ειναι αρκη να υπαρχη ποικιλια γιατι ειναι απαιτητικο το καμαρι μου
Αυτο το pet shop στο Αιγαλεω ειχε μεγαλη ποικιλια και συγκεκριμενα της εταιρειας trixie.
Ριξε μια ματια TRIXIE - Caring for your pet
 
καλημερα σε ολους σας. λοιπον καλη εξυπηρετηση με καλες γνωσεις στη ζοωφιλια στα Πατησια αλλα σχετικα λιγα πραγματα.
 
Back
Top