Ασθένειες Καφέ ρουθούνια Μήτσακου μου (κοκατίλ)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Letkoy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Letkoy

PB New Member
Εγγραφή
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
220
Καλησπέρα συγγνώμη για τις τόσες πολλές ερωτήσεις αλλά επειδή την πάτησαν με το προηγούμενο πουλάκι μας ότι μου φαίνεται διαφορετικό τόσο περισσότερο ανησυχώ... Λοιπόν του Μήτσακου τον τελευταίο καιρό τα ρουθούνια μου φαίνεται ότι είναι πιο σκούρα είναι φυσιολογικό αυτό η χτύπησε πουθενά και δε το πηρα χαμπάρι; Επισυνάπτω φώτο
5.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Εαν το πουλάκι κοιμάται έτσι στα καλά καθούμενα πάνω στο χέρι σου, δεν είναι καλά. Βλέπω ένα μικρό γδάρσιμο στον χαλινό του ανάμεσα απο τα ρουθούνια αλλά το ανησυχητικό είναι το ότι κλείνει τα μάτια του και τα δάχτυλα του δεν είναι πιασμένα στο χέρι σου σωστά, σαν να μην έχει πολύ δύναμη. Πώς είναι γενικά όλη την ημέρα;
 
Φοίβο είναι σούπερ ακμαιότατο όλο γυροβολαει κόβει βόλτες και έχει αρχίσει και εξορμήσεις γι αυτό μάλλον και το γδαρσιμο... Οσο για τον υπνο έχει μάθει να κοιμάται στα χέρια μας και μόλις έρχεται στην αγκαλιά το μεσημέρι κουρνιάζει τον έχουμε μάθει συνέχεια στα χέρια. Η μόνη ώρα που μπαίνει στο κλουβί είναι το βράδυπου ζητάει από μόνος του να μπει μέσα σας στέλνω και φώτο τώρα που χει ξυπμησει

1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Και ο δικός μου που και που παίρνει έναν υπνάκο πάνω μου... Κάθεται στο ένα πόδι βέβαια.. Δεν νομίζω να είναι κάτι...

Το σημαδάκι ανάμεσα στα ρουθούνια είναι σα μελανιά;
 
Back
Top