Αναπαραγωγή Κι όμως τα καταφέραμε! Νεοσσοί Scotch Fancy

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης muthos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

muthos

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2006
Μηνύματα
821
Πόλη
Περιστέρι
καλησπερα σε ολοι την παρεα με χαρα μου σας παρουσιαζω των πρωτο νεοσσο απο τα σκωτσεζικα
 

Συνημμένα

  • eikona01.webp
    eikona01.webp
    9,5 KB · Προβολές: 124
  • eikona02.webp
    eikona02.webp
    10,6 KB · Προβολές: 98
  • eikona03.webp
    eikona03.webp
    11 KB · Προβολές: 106
Να σου ζησουν και παντα τετοια!(Ειδες η Μαρια η ασχημη τι ομορφα μωρα βγαζει 😉:D
 
Aχ! Και να 'χαμε την τυχη του... Να σου ζησουνε Γιαννη!
 
ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ.ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
 
παιδια ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια
το απογευμα που πηγα να δω τι κανει το μικρακι και αν θελει να το ταϊσω εμφανιστηκε και ο αδελφος του
 
Να τα χαίρεσε! Αντε και στα επόμενα!
... Και πιό μακρυά την μηχανή απο το αντικείμενο που φωτογραφίζεις.
όλες οι φωτογραφικές έχουν όρια για το πόσο κοντά "εστιάζουν" μη τα
ξεπερνάς γιατί χάνεται το "νετ" (η ευκρίνια). Ειναι κρύμα, μια και μπαίνεις
στον κόπο, να μη βλέπουμε τα πουλάκια, καθαρά.
 
Γιαννάκο καλησπέρα, δεν είχα δει αυτό το post. Συγχαρητήρια, πολύ όμορφα ! Σε τι κατάσταση είναι τώρα;
 
Φιλε Γιαννη καλησπερα η κατασταση που επικρατει τωρα ειναι η εξης:το ενα μικρο πεθανε πρην κλεισει μερα και το αλλα μεγαλωνει με την βοηθεια μου στο ταϊσμα γιατι η μητερα του και ο πατερας του ειναι λιγο αστον κοσμο τους,το εχω πρικησει και με το αναλογο κοσμημα
 
Φιλε Γιαννη καλησπερα η κατασταση που επικρατει τωρα ειναι η εξης:το ενα μικρο πεθανε πρην κλεισει μερα και το αλλα μεγαλωνει με την βοηθεια μου στο ταϊσμα γιατι η μητερα του και ο πατερας του ειναι λιγο αστον κοσμο τους,το εχω πρικησει και με το αναλογο κοσμημα
Κρίμα φίλε! Καλό κουράγιο με τον μικρό, θα δεθείς πολύ περισσότερο μαζί του. Ελπίζω να πάνε όλα καλά! 😀 :D
 
Back
Top