Γενικά Κλουβί για μονκ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης dio20_4
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

dio20_4

PB New Member
Εγγραφή
14 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Καλησπέρα στην ομάδα. Την επόμενη βδομάδα περιμένω να μου στείλει ένας φίλος μου ένα μονκ. Τι κλουβί μου προτείνετε να πάρω και τι διαστάσεις; Στην αρχή σκέφτηκα να πάρω ένα ξύλινο κλουβί αλλά διάβασα ότι είναι δύσκολο στον καθαρισμό, Ισχύει; Επίσης το κλουβί θα είναι καλύτερο αν έχει πόρτα πάνω ή δεν είναι απαραίτητη;
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!
 
Έπρεπε ν πάρεις το κλουβί πριν τον μονκ. Διαστάσεις όσο μεγαλύτερο καλύτερο.Πλάτος 1 μέτρο ύψος 1μ και βάθος70 εκ
 
Καλησπέρα στην ομάδα. Την επόμενη βδομάδα περιμένω να μου στείλει ένας φίλος μου ένα μονκ. Τι κλουβί μου προτείνετε να πάρω και τι διαστάσεις; Στην αρχή σκέφτηκα να πάρω ένα ξύλινο κλουβί αλλά διάβασα ότι είναι δύσκολο στον καθαρισμό, Ισχύει; Επίσης το κλουβί θα είναι καλύτερο αν έχει πόρτα πάνω ή δεν είναι απαραίτητη;
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!
Eγώ έφτιαξα ένα ξύλινο κλουβί 1m μήκος, 1m πλάτος, 1,80m ύψος με 80 ευρώ και το green cheek conure μου πετάει εκεί σαν τρελή. Το έφτιαξα με αποσπώμενο πάτο και είναι εύκολο στο καθάρισμα.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top