Γενικά Κλουβιά μεταφοράς

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης lina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

lina

PB Member
Εγγραφή
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
526
Πόλη
Ιωάννινα
Γειά σας παιδιά θέλω την βοήθεια σας μετακομίζω Κόρινθο από Γιάννενα που βρίσκομαι τώρα. Μέχρι και το καλοκαίρι σίγουρα θα ανεβαίνω κάθε ΣΚ λόγω κ της ασχολίας μου με τα μελισσάκια τέλος πάντων λοιπόν λογικά θα πρέπει να πάρω και 2 κλουβιά μεταφοράς για τους 2 παπαγάλους και 1 μεγάλο κλουβί διαμονής τους ή να πάρω το μεγάλο το κλουβί που έχω εδώ; κ τα ΣΚ να μένουν στο κλουβι μεταφοράς; για πείτε μου κ εσείς την γνώμη σας; Αν πρέπει να πάρω και μεγάλο κλουβί μήπως να τους επερνα αυτές τις τσάντες μεταφοράς αλλά είναι κ 3.30 ώρες ταξίδι φαντάζομαι πως θα είναι κουραστικες αυτές οι τσάντες για αυτά περιμένω συμβουλές
 
Καλύτερα πάρε το κλουβί το μεγάλο στην Κόρινθο και όταν θα πηγαίνεις στα Γιάννενα άστα στο κλουβί μεταφοράς
 
@lina , Εύα, αφού θα λείπεις μόνο ΣΚ, μήπως να τα άφηνες μόνα τους στο μεγάλο κλουβί με επάρκεια τροφής και νερού, έχοντας δώσει και το κλειδί του σπιτιού σε κάποιον άλλον άνθρωπο να πηγαίνει μια φορά την ημέρα να βλέπει το νερό τους;
 
@ianos από νερό και τροφή δεν θα έχουν ανάγκη γιατί τους έχω κύπελλα για νερό και πάντα 2 στο κλουβί γνωστός προς το παρόν δεν υπάρχει κ φοβάμαι μήπως τους συμβεί κάτι κ χρειαστούν βοήθεια για αυτόν τον λόγο λέω να τα περνώ μαζί μου. Πιστεύεις ότι θα έχουν πρόβλημα με τα συνεχόμενα ταξίδια;
 
Back
Top