Φροντίδα Κλουβια για καναρινια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης NassiaGr
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

NassiaGr

PB New Member
Εγγραφή
5 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Πόλη
Αθήνα
καλησπερα... σημερα ρεπο χαζολογησα λιγο... απο τιμες σε τροφες ισχυει οτι οσο μεγαλυτερη συσκευασια παρεις.. Τοσο πιο φτηνα σου βγαινει το καταλαβα!

εκει που επαθα φρικη ειναι με τα κλουβια... Πανακριβα ρε παιδια... εσεις απο που παιρνετε κλουβια; και γενικα πιο ειναι τα κρητιρια για να διαλεξω το σωστο κλουβι για καναρινι;
 
εκει εχει τις καλυτερες τιμες... κατσε θα δω και το αρθρο που λες! ;-)
 
Καλησπερα να σου πω τωρα εχω ενα ζευγαρι σε μια. Μονη ζευγαρωστρα προς το παρον ειμαι οκ αν ζευγαρωσουν θα ειναι το θεμα που θα πρεπει να τα χωρισω ετσι δεν ειναι; Τα μικρα απο τους γονεις και τους γονεις μεταξυ τους... Οποτε κοιταω μια ακομα μικρη ζευγαρωστρα; ... Δεν ξερωωω
 
οποτε πας για μια διπλη ζευγαρωστρα και ενα κλουβακι για τον αρσενικο,την θηλυκια μπορεις να την βαλεις μαζι μετα μικρα, το θεμα ειναι ποσα μικρα θα βγαλεις και ποσα θα κανεις συνολικα, μια ζευγαρωστρα ειναι για μεχρι 4 καναρινια
 
Εγω θα σου προτεινα να εβαζες το ζευγαρι σου τωρα σε μια κανονικη 60αρα ζευγαρωστρα ωστε να βγαλεις 2 γεννες ανετα χωρις να εχεις θεμα με τον χωρο... Εγω θα σου προτεινω το site pet4u και αυτη εδω τη ζευγαρωστρα που θεωρω οτι εχει πολυ καλη τιμη: http://www.pet4u.gr/Product/1328/pet_camelot-epaggelm_dipla_kloybia_9672

Αν σου φαινεται ακριβη εχει κι αλλες πολλες! Δες! Εγω ειχα παραγγειλει μια κλουβα απο αυτο το site, εντος αττικης χωρις μεταφορικα, και στα φερνουν στο σπιτι μεσα σε λιγες μερες! 😉
 
σας ευχαριστω πολυ πολυ... Θα δω ποσα θα βγαλω απο το ζευγαρωμα και μετα ετσι και αλλιως δεν μπορω να τα μετακινησω αμεσως απο οτι διαβασα!
 
Back
Top