Γενικά Κοινός κάναρος αλλά νέος και ωραίος

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jk21
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jk21

PB Member
Εγγραφή
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.756
Πόλη
Περιστέρι
ενας απο τους δυο περσινους αρσενικους που κρατησα γλενταει την εργενικη ζωη. Τον αλλο τον εριξα στα.. Βασανα! Αλλα και αυτος δειχνει να το(την) γλενταει!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ο νέος είναι ωραίος αλλά... Και οι οικογενειάρχες έχουνε ψυχή... Να σου ζήσουνε!:D
 
Πολυ ωραία τα πουλάκια σου να τα χαίρεσαι. Και τραγουδάνε πολύ ωραία.
 
να τα χαίρεσαι πολύ ωραία τα πουλιά σου άντε ο οικογενειάρχης ελπίζω να μεγαλώσει την οικογένεια
 
ευχαριστω ολους σας. Να διευκρινισω ομως για τον πληθυντικο που χρησιμοποιησατε(... Πολυ ωραια ειναι..)οτι ολα τα βιντεακια ανοικουν σε ενα καναρινι. Τα αλλα το εχουν ριξει στο ζευγαρωμα.
 
Καλά τα καναρίνια σου τραγουδάνε πολύ ωραία με ε΄χουν τρελάνει με την φωνή τους.
 
αλεξια τα βιντεακια ειναι απο ενα μονο καναρινι. Αλλα και τα αλλα 3 (1 αδερφακι, ενας 6χρονος και ο πρωτος μου ετων 8) ειναι εξισου ισως και καλυτεροι τραγουδιστες απλα αυτη τη στιγμη τα εχω ζευγαρωσει και δεν τραγουδανε(για πρωτη φορα το παρατηρω, περυσι δεν σταματαγανε, αλλα απο τι εχω ακουσει ειναι κατι συνηθισμενο). Με τις χαντρες και τα ματακια δεν τα παω καλα(κανω μονο το σταυρο μου και πιστευω οτι μονο αν ζηλευεις κατι φθονερα το "ματι" πιανει και σκεφτομενος θετικα ελπιζω οτι δεν θα βρεθουνε τετοια ατομα). Αν δεν εχεις ζευγαρακι προς το καλοκαιρι που θαχω καινουργια θα σου δωσω αν θες και αν εχεις τοτε μπορει απο τα γεννητουρια σου να κανουμε και ανταλλαγη για να μειωσουμε και τις επιπτωσεις απο μελλοντικες αιμομιξιες.
να σαι καλα και καποια στιγμη θα τα πουμε με pm να δουμε πως πηγανε τα ζευγαρωματα ή μεσα απο σχετικο ποστ που θα ανεβασω ή θα ανεβασεις
 
μιλαμε καταπληκτικο το καναρινι σου και κελαιδαει πανεμορφα φτου-φτου σκορδο μην το ματιασουμε:D
 
Back
Top