Γενικά Κοκατίλ, είναι αρσενικό η θηλυκό;

ΑΓΓΕΛΟΣ2

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.384
Πόλη
Βόλος
εψαξα αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω... Το κοκατιλ μου ειναι γκρι με ασπρο στα μαγουλα, τα φτερα και την ουρα... Ειναι αρσενικο ή θηλυκο; 😕


τι ειναι αυτο που εχω παθει με τους παπαγαλους μου ρε παιδια
 
ειναι πανω του ετους γιατι περισυ τον πηρα τωρα ποσο ακριβως🙄

δεν ειναι τοσο ημερος ωστε να καθετε στο χερι μου για να βγαλω καλη φοτο... Αν τα καταφερω να βγαλω καμια καλη... Και αν μπορει καποιος να του τη στυλω σε e-mail να την ανεβασει καλος
 
αν θελει καποιος ας μου στυλει σε πμ το e-mail του και οταν μπορεσω να του στυλω τις φοτο... Ευχαριστώ
 
για να μην ανοιξω αλλο θεμα... Θελω να αφισω το ζορζ στο δωματιο μου να πεταξει λιγο αν δεν μπει μονος του στο κλουβι πως να τον πειασω και να τον βαλω; Μου εχουν πει να τον πειασω με ενα πανι, δεν θα τρομαξει ετσι ομως; Μηπως ειναι νωρις ακομα... Να περιμενω να ανεβενει στο χερι μου πρωτα;
 
Αγγελε καλυτερα να ανοιξεις ενα καινουριο θεμα, αυτο το θεμα ειναι για το αν το κοκατιλ σου ειναι θηλυκο ή αρσενικο.
 
Αγγελε ειχα ενα ιδιο cocatiel και ηταν αρσενικο. Τα θυληκα απ'οτι ξερω ειναι κιτρινα. Ειχαμε μια κιτρινη στη γειτονια που γεννησε. Δεν παιρνω και ορκο βαιβεα για το φιλο του πουλιου σου αλλα υποθετω.
 
Back
Top