Ασθένειες Κοκατίλ κοιμάται αρκετά και δεν έχουν δύναμη τα φτερά του

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης nastazia
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

nastazia

PB New Member
Εγγραφή
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
3
Πόλη
Athens
Καλησπέρα σας έχω ένα κοκατιλ 1 χρόνο τώρα και τελευταία κοιμάται αρκετά και δεν έχουν δύναμη τα φτερά του
 
Ξέρετε κάποιον καλό πτηνιατρο για Αθήνα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
[automerge]1677173841[/automerge]
 
Καλή πτηνίατρος, θεωρείται από πολλά μέλη η κ. Δουκάκη. Αν θέλεις, διάβασε και τις κριτικές
 
Παιδιά βοήθεια το εσωτερικό χρώμα κοκατιλ κάτω από τα φτερά είναι ροζ γιατί εμένα από τη κάτω μεριά στη καρίνα και τη κοιλιά είναι γκρι
 
Καλησπέρα σας έχω ένα κοκατιλ 1 χρόνο τώρα και τελευταία κοιμάται αρκετά και δεν έχουν δύναμη τα φτερά του
Παιδιά βοήθεια το εσωτερικό χρώμα κοκατιλ κάτω από τα φτερά είναι ροζ γιατί εμένα από τη κάτω μεριά στη καρίνα και τη κοιλιά είναι γκρι
Καλησπερα @nastazia
Αρχικα αν εχεις αγχος και εικονα ασθενειας απευθυνεσαι σε γιατρο για να μην χαθει χρονος
Τωρα με τις παραπανω περιγραφες σου πρεπει να καταλαβαινεις οτι μονο η Πυθια θα μπορουσε να εκτιμησει την κατασταση και να σου δωσει εστω καποιες συμβουλες μεχρι να το πας σε γιατρο
Το παρακατω link ειναι απο ενα απλο ψαξιμο στο google με το κειμενο cockatiel under wing. οπως θα δεις αποτις εικονες το πως ειναι κατω απο τις φτερουγες εχει μια ποικιλια.Δεν μπορει καποιος να βγαλει συμπερασμα αν ειναι φυσιολογικο ή παθολογικο ευρημα διαβαζοντας το μυνημα σου.

 
Back
Top