Κουταβάκι ψάχνει σπίτι!

sarpijk

PB Member
Εγγραφή
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
517
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Για λογαριασμό μια φίλης. Αρσενικό ημίαιμο κόκερ βρέθηκε εγκαταλλειμένο στην Αλεξάνδρεια Ημαθίας και φιλοξενείται προσωρινά μέχρι να βρεθεί κάποιος να το υιοθετήσει. Είναι πανέξυπνος και παιχνιδιάρικος σκυλάκος. 'Οποιος ενδιαφέρεται το λεει εδώ ή με pm.

fIkXMuw.jpg

599aC0H.jpg

09A1fN6.jpg
 
Το κουταβάκι ειναι μηνών η κοπέλα που το βρήκε εχει εμπειρία με τα σκυλά. Το μάζεψε χτες και το φροντισε. Εδωσε χαπάκια για έντερο και καρδιά και αμπούλα για τσιμπούρια. Σε γιατρο δεν το πήγε ακόμα θα το πάει πριν το δώσει.
 
Ηλικία στο περίπου γνωρίζουμε; Κτηνίατρος το εξέτασε;

Καλησπέρα είμαι η κοπέλα που το βρήκα! Είναι κουτάβι μηνών σίγουρα πιο κάτω απο 6 τα δόντια του δεν έχουν βγει καλά! Έχω δώσει χαπάκια για έντερο και σκουλήκι καρδιάς όπως και αμπούλα για παράσιτα! Προσπάθησα όσο μπορώ να το κρατήσω Γτ έχω αλλα 2 κόκερ και άλλο ενα κακοποιημέν που μάζεψα! Είναι πολύ έξυπνο και σε πολύ λιγο χρόνο ακούει σε χειρονομίες και εντολές... Όπως κάτσε έλα και δώσε πόδι! Παιχνίδι τρελό! Αν το θέλεις θα πετάξω απο την χαρά μου
 
.. Αν το θέλεις θα πετάξω απο την χαρά μου


Μην πετάξεις γιατί έχω κι εγώ 2 κουτάβια μαζεμένα απο το δρόμο που ψάχνουν για σπίτι. 😛 Συν τα δύο δικά μου σκυλιά. Ρώτησα ώστε να έχει καλύτερη εικόνα του κουταβιού που ψάχνει για σπίτι.
 
Μην πετάξεις γιατί έχω κι εγώ 2 κουτάβια μαζεμένα απο το δρόμο που ψάχνουν για σπίτι. 😛 Συν τα δύο δικά μου σκυλιά. Ρώτησα ώστε να έχει καλύτερη εικόνα του κουταβιού που ψάχνει για σπίτι.
Καταλαβαίνω! Όπως και να έχει μακάρι
 
Μπραβο σου γι αυτο που κανεις! Εσωσες μια ψυχουλα! Φτιαξε ενα αλμπουμ στο facebook καντο δημοσιο και κοινοποιησε σε διαφορες φικοζωικες ομαδες! 😉
 
Back
Top