Γενικά Μάρκος ο συνεχιστής σφυριγματίας... (cockatiel)

tilathan

PB New Member
Εγγραφή
9 Νοε 2008
Μηνύματα
81
Πόλη
Θεσσαλονίκη
... Τα σχόλια δικά σας...

:D

Εγώ γέλασα πολύ όταν τον άκουσα για πρώτη φορά...

Και ιδού το σφύριγμα θαυμασμού απο ανθρωπο και cockatiel (μισό μισό)..
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Τηλέμαχος: Φουυυιτττ
Μάρκος: Φουίιιιουυυ
 
Τηλεμαχε ειναι τελειος! :D Καθε φορα που τον βλεπω ειναι πολυ διασκεδαστικος! :D Και φαινεται και πολυ χαρουμενος και αυτο νομιζω ειναι το σημαντικοτερο!
 
Φοβερός! Το ακούω να προσπαθεί να πει και το όνομά του ή είναι ιδέα μου;
 
Kουκλος εγινε ο Μαρκουλης! Οσο παει και ομορφαινει! Ευτυχισμενος και ζωηρος!
 
Μπράβο και στους δυό σας! Εσένα για την υπομονή σου και την προσπάθεια, και στον Μαρκο για το αποτέλεσμα!
 
Μπραβο και στους δυο σας Τηλεμαχε!:Big Grin:Ο Μαρκος ειναι πολυ εκφραστικος! Εχει μαθει να σφυριζει και να λεει... Ελα Μαρκο!
 
Ειναι ενας μεγαααλος γοης! Και τα λεει! Ασε πια το σφυριγμα. Συγχαρητηρια και στους δυο σας για το αποτελεσμα. Δυο φιλοι που χαιρονται ο ενας την παρεα του αλλου..:Wink:
 
Σας ευχαριστούμε όλους...

Όντως έχουμε γίνει οι καλύτεροι φίλοι... Δεν μ αφήνει απ τα μάτια του.. Οταν βγαίνω απ το δωμάτιο έρχεται μαζί μου στριγκλίζοντας...
 
Αρσενικος τελικα...


Πανεμορφος εγινε. Να σου ζησει ο μπομπιρας. Καλα σφυριγματα:Tongue::
 
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές για τα γενέθλια μου, ο Μάρκος δεν μου πήρε δώρο, γιατί όπως είπε τελευταία τα οικονομικά του δεν πάνε καλά.. αλλά υποσχέθηκε να επανορθώσει..
 
Νομίζω οτι μπλοφάρει Τηλέμαχε! Μάλλον απλώς κερδίζει λίγο χρόνο για τον εαυτό του, για να προβάρει περισσότερο το τραγουδάκι των γενεθλίων!
 
Back
Top