Διατροφή Μειγμα VAdigran

THODORIS1982

PB Member
Εγγραφή
22 Οκτ 2007
Μηνύματα
759
Πόλη
Λάρισα
Χρησιμοποιει κανενα μελος τη συγκεκριμενη τροφη του https://culpret.gr/
Ποσο κοστιζει το σακι 20 κιλων;
 
φιλε θοδωρη την χρησιμοποιω εδω και 1 χρονο περιπου
για πιο μειγμα ενδιαφερεσαι ακριβως
 
Επισκευτηκα ενα καινουριο πετ στη πολη μου και αμεσως επεσε το ματι μου στα προιοντα που φερνει για τα καναρινια. Το μειγμα που πουλα για ολα τα πουλια ειναι της Vadigran. Ρωτησα τις τιμες σε καθε συσκευασια ωστε να συγκρινω με την LAGA. Ετσι λοιπον υπαρχει διαφορα στη τιμη της συσκευασιας κιλου. Η vadigran κανει 3,60 ενω τη Laga αγοραζω 5 ευρω.Αναλογια 1,5 προς 1. Στο τσουβαλι ομως τα ιδια 45 ευρω κανουν και οι δυο με εξαιρεση τη laga των 5 σπορων που κανει 30. Γνωριζει καποιος πληροφοριες για το ποσο αξιοπιστη ειναι η vadigran και αν πληρη τα stadard πληρεις τροφης οπως η laga. Προς το παρωνδε δοκιμαζω αλλαγη λογω προετοιμασιας αλλα παντα πρεπει παντα να υπαρχει και η αναλακτικη λυση
 
Αν τα πουλιά σου δεν έχον πρόβλημα με τη Versele laga μείνε σε αυτήν, την οποία την αγοράζω στην Αθήνα 3,60 με 3,80 στη συσκευασία του κιλού για σακί βρίσκεις και ευκαιρίες.
Εμένα κάποια θηλυκά είχαν πρόβλημα με τα VAM, δεν τα χώνευαν και γι αυτό το λόγο αναγκάστηκα να την αλλάξω.
Αν δεν έχεις μην την αλλάζεις.
 
3,6 αγοραζεις την prenium ή την απλή. Μας πιανουν τον κ... μου φαινεται εδω πανω. Το τσουβαλι ποσο παει; στην Αθηνα φερνουν και τησ συσκευασια των 2,5 κιλων fresh pack?Aν ναι ποσο την αγοραζετε;
 
Η verselle laga prestige premium για καναρινια εχει 5,20/kg και η prestige triumph για αγριοπουλια 5,80...😱αλλα οκ θεωρω ειναι καλο μειγμα!
 
Καλημέρα

Είναι αρκετά αξιόπιστη και σαν εταιρεία, αλλά και σαν μαγαζί.
Έχω δοκιμάσει το μίγμα της, χωρίς κανένα πρόβλημα.
Πάντα αναγράφει την ημερομηνία λήξεως, και από ότι ξέρω δεν στοκάρει μεγάλες ποσότητες.
 
Back
Top