Γενικά Μερικες φωτογραφιες από τα κοκκινα καναρινια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης νικ1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

νικ1

PB Member
Εγγραφή
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
81
Πόλη
Γιαννιτσά
μερικες φωτογραφιες απο τα καμαρια μου θα ερθουν και αλλες μετα την πτερορια
 

Συνημμένα

  • DSC00472.webp
    DSC00472.webp
    78,2 KB · Προβολές: 572
  • DSC00471.webp
    DSC00471.webp
    62,6 KB · Προβολές: 344
Καλά τί σόκ ήταν αυτό; Δεν μας λυπάσε λίγο;

Μπράβο Νίκο, εκπληκτική εικόνα. Πάντα τέτοια και καλύτερα!
 
Έχω μείνει άφωνος! Κόκκινη θύελα στην οθόνη. Συγχαρητήρια. Παίρνεις μέρος σε διαγωνισμούς; Αν είναι να έρθουμε να τα θαυμάσουμε από κοντά.
 
ευχαριστο πολυ παιδια. Ναι παιρνω μερος σε διαγωνισμους ειμαι μελος του σφωπ βεροιας. Θα χαρω να ερθουν ολοι φιλοι να τα πουμε απο κοντα. το οτι εχω τρελα με τα κοκκινα πιστευω να το καταλαβατε :D
 
Mπραβο Νικο! Εισαι παραδειγμα προς μιμηση! Να χαιρεσαι τα πανεμορφα καναρινια σου.
 
Eμεινα αφωνος απο την κοκκινη πανδαισια. Τι κοπαδι ειναι αυτο; Να σου ζησουνε. Μπραβο.
 
Νίκο καλησπέρα.
Εγώ δεν έπαθα σόκ όπως ο Μάκης.
Μου κόπηκαν τα. Γόνατα!
Ειδικά όταν η δική μου, φετινή χρονιά, είναι σχετικά φτωχή, σε σχέση με τα αναμενόμενα αποτελέσματα που προσδοκούσα.
Είχα βέβαια μία υπόνοια για το αποτέλεσμά σου όταν σε παλαιότερο πόστ είχες κάνει παρουσίαση του εκτροφείου σου, αλλά μέτρησα τουλάχιστον 80+ πουλιά στη μία φωτογραφία. Και εδώ πέφτει η ερώτηση.
Από πόσα ζευγάρια πήρες αυτά τα μικρά;
Και βέβαια αν θές μας λές και την γενικότερη πορεία της χρονιάς σου.
Πάντα τέτοια και περισσότερα και καλύτερα,
και με πολλά βραβεία στο -ους διαγωνισμό -ους, που θα κατεβάσεις τα καμάρια σου.
Φιλικά,
 
πω πω απιστευτο θεαμα ειναι παντου κοκκινα καναρινια απιστευτο μπραβο πολυ καλη δουλεια εχεις κανει και σε ανωτερα.
 
ευχαριστο πολυ παιδια. Ναι παιρνω μερος σε διαγωνισμους ειμαι μελος του σφωπ βεροιας. Θα χαρω να ερθουν ολοι φιλοι να τα πουμε απο κοντα. το οτι εχω τρελα με τα κοκκινα πιστευω να το καταλαβατε :D
Μια χαρά, είμαστε και κοντά! Ειδοποίησέ με για το πότε θα κατέβεις σε διαγωνισμό.
 
να σου ζησουν, ειναι ολα τους κουκλακια!
 
Εκπληκτικα φιλε, συγχαριτηρια, αν και εδω που τα λεμε επρεπε να το περιμενουμε μετα την παρουσιαση του εκτροφειου σου.
 
μπραβο σου που εχεις τετοια κατα πληκτικα και πανεμορφα κοκκινα καναρινια σου! Να σου ζησουν
 
Back
Top