Ασθένειες Μηπως ειναι αρρωστο το κοκατιλ μου;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης MARAKI
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

MARAKI

PB Member
Εγγραφή
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Πόλη
Έδεσσα
γεια σασ χθεσ το ενα κοκατιλ απ τα 2 κοκατιλ μου εκανα κακακια κ μετα επι 20 λεπτα του σβαρνιοταν απο την αμαρα του ενα ενα μακρυ σαν βλενα, αλλα γενικα τα κακα τουσ ειναι πρασινα μαζι με ασπρο. Που δν τρωνε κ φρουτα δν εχουν μαθει ακομη ουτε λαχανικα... Κ δν ειναι καθολπου ζωηρα σαν να μην υπαρχουν... Επειδη ειναι η πρωτη φορα που περνω κοκατιλ δν μπωρω να συγκρινω ποσ περναν την μερα τουσ... Ολοι μερα καθονται εχω κ καναρινια αλλα καμια σχεση τα καναρινια ειναι πολυ πιο ζωηρα... Κ απο τα λοβερμπερντσ καμια σχεση που ειχα παλιοτερα εκεινα δν σαφηναν σε ησηχια... Δν ξερω μηπωσ η ρατσα τουσ ειναι ετσι...
 
γεια σασ χθεσ το ενα κοκατιλ απ τα 2 κοκατιλ μου εκανα κακακια κ μετα επι 20 λεπτα του σβαρνιοταν απο την αμαρα του ενα ενα μακρυ σαν βλενα...
...tora einai kala? enoo den kremete tipota? Diavase ligo to forum, mathe gia diatrofi ton kokatiel... epidi 80% arosties emfanizontai apo lathos diatrofi. Pare polivitamines, dose tous fruta kai laxanika kathemerina... karoto prot ap ola... siga siga tha ta mathoune...arki na ta exoune kathemerina st klouvi freska.
...mporei na perasoune mines prin na arxizoun na niothun asfales ta poulakia sou...meta ta arxizoun na fonazoun kai na pezoun paixnidakia. Ypomoni kai agapi! Ola tha pane kala!
 
Σε ευχαριστώ πολύ... Αυτό κάνω κάθε μέρα τους τα βάζω φρέσκα περιμένοντας την στιγμή που θα τα ακουμπήσουν...
 
Back
Top