Ασθένειες Μηπως ειναι μεγαβακτηριο;

christos@

PB New Member
Εγγραφή
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
3
Πόλη
Λεμεσός
θα ηθελα την βοηθεια απο οσους πραγματικα γνωριζουν τι μπορει να ειναι και πως θεραπευεται...η καρδερινα μου οπως την κραταω αναποδα και βλεπω το στομαχι εχει μια καφε προς μαυρη στρογγυλη (ελαχιστα εξωγκομενη) τελεια στο μεγεθος 1.5 εκατοστου πανω δεξια στην κοιλια ελαχιστα κατω απο των θωρακα.. Και ανεβοκατεβαίνει πανω κατω σαν να ειναι ζωντανοι γνωριζει καποιος με σιγουριά τι ειναι; μηπως ειναι μεγαβακτηριο;
 
η καρδερινα μου
Μέχρι να μπορέσεις να ανεβάσεις την απαραίτητη φωτογραφία πες μας δυο λόγια για την καρδερίνα σου.
Για τη διατροφή της, την ηλικία της, πόσο καιρό την έχεις, από που την αγόρασες κλπ.
 
ειναι δικης μου εκτροφης 2015 τρέφεται με μια απο τις καλυτερες τροφες / βιταμινες ( ornitalia ) και στα 5 χρόνια που ασχολουμαι δεν εχω ξανασυναντηση κατι τετιο..συκώτι και κοιλια ειναι ολα μια χαρα εκτος απο ελαχιστη καρινα που εχω προσεξει οτι εχει... φωτογραφεια δεν εχω ρε γα@το..υποψιάζεται τη μπορει να ειναι
 
Αν δεν έχεις φωτό, και δεν μπορείς να βγάλεις μια αξιόπιστη με τιποτα, ούτε καν με κινητό, τότε ψάξε στο διαδικτυο μια ανάλογη φωτό και παρέπεμψέ μας σε αυτή, ώστε να δουν όσοι έχουν άποψη και να μας πουν.
Πχ. https://www.google.gr/imgres?imgurl...l=el-gr&client=safari&ei=R4rtVvnhC6K_ygPl7rso
 
παιδια αν μπειτε εδω θα δειτε ενα βιντεο με ενα πουλι με πολυ μεγαλυτερο προβλημα απο μενα ομος στο βιντεο
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
πανω δεξια στην κοιλια ελαχιστα κατω απο των θωρακα θα δειτε το ιδιο που εχω και εγω κατι σαν μικρη μπαλιτσα να ανεβοκατεβαίνει να εξαφανιζεται και να επανερχεται... Το δικο μου πουλι δεν εχει συκώτι και κοιλια ειναι ολα μια χαρα με χρωμα οπως πρεπει να ειναι.,. Γνωριζει καποιος με σιγουριά τι ειναι; Και πως θεραπευεται;
 
Back
Top