Γενικά Μια ασπρη μπατζο-νυφη

ΑΓΓΕΛΟΣ2

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.384
Πόλη
Βόλος
σημερα μου χαρισε η μαριλενα μια ομορφη δεσπινιδα που συντομα θα γινει κυρια!

θελω να την κανω ζευγαρι με τον καρλος, αλλα ισως την βαλω πρωτα για την πρωτη της γεννα(αν ολα παν καλα) με τον νικολα... Να της μαθει τα κολπα...

ευχαριστω πολυ μαριλενα! Ειναι κουκλαρα.. Με υπεροχο πτερομα!
 

Συνημμένα

  • 102_0471.webp
    102_0471.webp
    44,7 KB · Προβολές: 136
ειναι πολυ ομορφη! Και εχει πυκνο πτερομα που καθρεφτιζει την καλη της υγεια! Νομιζεις οτι αν βαλεις το χερι να την πιασεις θα το χασει ςμες τα πουπουλα! Και κοκετα... Περιπιοιμενο πουλακι!
 
στο πρωσορινο κλουβακι της... Μεχρι να μπει στην κλουβα με τον νικολα και την πωλινα...
 

Συνημμένα

  • 102_0474.webp
    102_0474.webp
    70,2 KB · Προβολές: 89
οι δυο κυριες συστινονται!:D

συγνωμη για την αναληση.. Αλλα ειναι με ζουμ. Γι ανα μην τις τρομαξω...
 

Συνημμένα

  • 102_0476.webp
    102_0476.webp
    81 KB · Προβολές: 88
Να σου ζησει Αγγελε! Με το καλο να την καμαρωσεις και μανουλα!:Big Grin:
 
μακαρι σισσυ! Μπατζακια δεν ειχα ποτε μωρακια... Αν και ηταν τα πρωτα πουλακια μου!
τωρα παντως εχει τρελαθει.. Θελει να παει με τα αλλα η καίμενη.. Αλλα δεντηνβαζω μηπως δεν την δεχτουν ακομα τα αλλα, ας συνιστουν πρωτα απο μακρια και μετα θα μπει στη κλουβα...
 
πανεμορφη αγγελε! Μου αρεσουν πολυ τα κατασπρα πατζι!
 
Αχου τι ομορφη που ειναι;
Να σου ζησει Αγγελε, δωσε της πολλα πολλα φιλακια στο ραμφακι χιχιχιχιχι 😛
 
Μοιαζει σαν πραγματική νυφούλα μεσα στο καταλευκο νυφικό της!

Αντε να την χαρεις και μανουλα! Μπράβο και στην Μαριλενα για την ευγενική της πράξη! Τέτοια βλεπω και ξεσηκώνομαι!😉
 
να την χαίρεσαι Αγγελε είναι πανέμορφη! τέτοιο χρώμα είχε το πρώτο μου μπάτζι όταν ήμουν παιδάκι.
 
Είναι πολύ όμορφη, να σου ζήσει Άγγελε, καλή συνέχεια! Να την καμαρώσεις μαμά και να μας γνωρίσεις και τα Budgies της! Μπράβο και στη Mαριλένα που την παρέδωσε σε καλά χέρια!
 
κουκλαρα απιστευτη ομως; Ειναι μηπως αλμπινο οπως και η δικια μου;
 
οχι δεν ειναι αλπινο... Εχει ενα γαλαδιο ξεχωριασμενο χρωμα στο λαιμο... Και εχει καφε ματακια...
 
Back
Top