Αναπαραγωγή Μικρά μαλινουά για το 2015

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης bkourou
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

bkourou

PB New Member
Εγγραφή
17 Σεπ 2011
Μηνύματα
71
Πόλη
Γλυφάδα
Μικρά τριών ημερών αυτά είναι από το τρίτο ζευγάρι κατά σειρά, το πρώτο ζευγάρι έχει δυο μικρά 17 ημερών και το δεύτερο ένα μικρό 11 ημερών, όχι και το καλύτερο ξεκίνημα, φωτογραφίες προσεχώς...

Ai2hpBil.jpg


Ο καιρός τρελάθηκε φέτος... και οι εξωτερικές εκτροφές εξαρτώνται 100 % από το καιρό!

Καλή συνέχεια... καιρού επιτρέποντος!
 
Να σου ζήσουν! Να είναι γερά και ας μην είναι όσα θα θέλαμε! Για τον καιρό θα συμφωνήσω...
 
Μικρά τριών ημερών αυτά είναι από το τρίτο ζευγάρι κατά σειρά, το πρώτο ζευγάρι έχει δυο μικρά 17 ημερών και το δεύτερο ένα μικρό 11 ημερών, όχι και το καλύτερο ξεκίνημα, φωτογραφίες προσεχώς...

Ai2hpBil.jpg


Ο καιρός τρελάθηκε φέτος... και οι εξωτερικές εκτροφές εξαρτώνται 100 % από το καιρό!

Καλή συνέχεια... καιρού επιτρέποντος!
Με το καλό στο κλαρί... Να σου τραγουδάνε...
 
Να σου ζήσουν Βασίλη τα πουλάκια και σου ευχομαι καλή συνέχεια
 
Να σου ζήσουν! Τα έχεις τόσο περιποιημένα και καθαρά! 👍
 
Ειναι οντως τοσο περιποιημενα! Αλλα θα με σκασετε, καθε φορα που ολοι βαζετε φωτο εγω ντρεπομαι που τα χω στην τραπεζαρια ☹
 
Ειναι οντως τοσο περιποιημενα! Αλλα θα με σκασετε, καθε φορα που ολοι βαζετε φωτο εγω ντρεπομαι που τα χω στην τραπεζαρια ☹

Μην ντρέπεσαι καθώς τα καναρίνια σου καλά έχουν βολευτεί στα ζεστά. Άλλωστε δεν θα είχες τόση επιτυχία στα ζευγαρώματα!
 
Έλα τώρα κι εσύ που θες χαδάκια :)
E πως ολοι θελουμε αγαπη και προδερμ :) Οτι μπορουμε ο καθενας παιδια, δεν κλαιγομαι αμα ειχα τα λεφτα θα επαιρνα και θα εφτιαχνα οτι ηθελα πιανουν τα χερια μου, αλλα προς το παρον διεθεσα τα χρηματα για καινουργια κλουβια σιγα σιγα :)

Μακαρι να ηταν ολα καλα μονο με την αγαπη, απο αυτη υπαρχει περισσια!
 
Back
Top