Χάθηκε Μου έφυγε ένα από τα καναρίνια μου

sotiris1989

PB New Member
Εγγραφή
16 Δεκ 2022
Μηνύματα
87
Πόλη
περιστερι
Καλησπέρα σας μου έφυγε ένα από τα 5 πουλιά που έχω την ώρα που πήγα να του καθαρίσω τα νύχια .....και τώρα είμαι στην φάση που ψάχνω λευκό κυρίαρχο η λευκό γερμανικό ....Υπάρχει κάποιος από Αθήνα που να έχει λευκό κυρίαρχο αρσενικό η λευκό γερμανικό με δαχτυλίδι? ......Αν κάποιος έχει θα παρακαλούσα να μου στείλει ένα μήνυμα ....πληρώνω άμεσα ...ευχαριστώ !
 
@sotiris1989 κάνεις καμμιά προσπάθεια μπας κ το βρεις; δεν θα είναι σε μεγάλη απόσταση.
Εύχομαι να το βρεις.
[automerge]1697287073[/automerge]
Ίσως μέρος του μηνύματός σου πρέπει να μεταφερθεί στις αγγελίες.
 
@sotiris1989 κάνεις καμμιά προσπάθεια μπας κ το βρεις; δεν θα είναι σε μεγάλη απόσταση.
Εύχομαι να το βρεις.
[automerge]1697287073[/automerge]
Ίσως μέρος του μηνύματός σου πρέπει να μεταφερθεί στις αγγελίες.
Τα πάντα έκανα ....μέχρι και το πορτακι άφησα ανοιχτό μπας και μπει αλλά τπτ ....πάει το άσπρο γκρι τιμπραντο μου !
 
Ενημέρωσε το κοντινό σου pet shop , εάν το βρει κάποιος εκεί θα απευθυνθεί .
Το κοντινότερο μου pet shop είναι 12 -13 λεπτά από το σπίτι μου ...και στην γειτονιά ρώτησα αλλά μάταια ....κανένας δεν είδε τπτ
 
μου έφυγε ένα από τα 5 πουλιά που έχω την ώρα που πήγα να του καθαρίσω τα νύχια ....
Σωτήρη, την επόμενη φορά που θα επιχειρήσεις να κόψεις τα νύχια να το κάνεις σε έναν κλειστό προστατευόμενο χώρο έτσι ώστε και να φύγει το καναρίνι να μπορέσεις να το πιάσεις ξανά.
Στατιστικά όσο έμπειρος και να είσαι μία στις δέκα φορές που θα το πιάσεις θα σου φύγει.
Είναι κρίμα να χάνονται πουλάκια με αυτό το τρόπο.
 
Back
Top