Γενικά Μπορεί να γίνει λάθος στο τεστ dna;

vasilistz95

PB New Member
Εγγραφή
8 Δεκ 2016
Μηνύματα
29
Πόλη
Χανιά
παιδια καλημερα και χρονια πολλα εχω ενα θεματακι ειναι και τα δυο θυληκα με τεστ dna κι ερωτω μπορει να εχει γινει λαθος στο τεστ; κι αν οχι γτ το κανουν αυτο;

15682380_10206279077014697_1341217134_o.webp
 
Κρίμα που βγήκαν και τα δύο θηλυκά.
Είναι θέμα προσωπικότητας, κάποιο είναι κυριαρχικό και προσπαθεί να επιβληθεί.
Σουπιοκόκκαλο τους έχεις;
 
Μια και διαχωρίστηκε το θέμα, να απαντήσω και στην ερώτηση του τίτλου :)
Θεωρητικά, πάντα υπάρχει κάποιο τέτοιο ενδεχόμενο, σε κάθε εξέταση, τεστ κτλ, είτε αφορά σε άνθρωπο ή ζώο.
Δεν έχουν αναφερθεί περιστατικά, προσωπικά δεν έχω διαβάσει ούτε ένα.
Για την στάση ζευγαρώματος που σε βάζει σε υποψίες, σου το είχα πει και εκ των προτέρων πως δεν αποτελεί απόδειξη.
Ίσως το κάτω να είναι πυρωμένο και πέραν της κυριαρχίας, το άλλο επιθυμεί φιλικά να διευκολύνει την εκτόνωση.
 
το μαγκακι ας το πουμε ειναι το παπαγαλακι που ειναι απο κατω
 
Μια και διαχωρίστηκε το θέμα, να απαντήσω και στην ερώτηση του τίτλου :)
Θεωρητικά, πάντα υπάρχει κάποιο τέτοιο ενδεχόμενο, σε κάθε εξέταση, τεστ κτλ, είτε αφορά σε άνθρωπο ή ζώο.
Δεν έχουν αναφερθεί περιστατικά, προσωπικά δεν έχω διαβάσει ούτε ένα.
Για την στάση ζευγαρώματος που σε βάζει σε υποψίες, σου το είχα πει και εκ των προτέρων πως δεν αποτελεί απόδειξη.
Ίσως το κάτω να είναι πυρωμένο και πέραν της κυριαρχίας, το άλλο επιθυμεί φιλικά να διευκολύνει την εκτόνωση.
αν βαλω ενα αρσενικο μεσα κι βγαλω το κιτρινο λογο φουντωσης νομιζεις θα ζευγαρωσει;
 
Δεν βάζουμε έτσι ξαφνικά ένα νέο πουλί μέσα.
Πρέπει να προηγηθεί 40ήμερη καραντίνα σε διαφορετικά κλουβιά και ιδανικά και δωμάτια, σταδιακή γνωριμία στο ίδιο δωμάτιο σε διαφορετικά κλουβιά και μετά ένωση του ζεύγους, εφόσον παρατηρηθεί φιλική διάθεση.
Εν τω μεταξύ θα πρέπει να είναι τουλάχιστον 1,5 έτους και θύμισέ μου την ηλικία του θηλυκού σου.
 
αν βαλω ενα αρσενικο μεσα κι βγαλω το κιτρινο λογο φουντωσης νομιζεις θα ζευγαρωσει;
Βασίλη μια μια τις ερωτήσεις σε ξεχωριστά θέματα σε παρακαλώ.
 
Back
Top