Γενικά Μπορειτε να διακρινετε το φυλο αυτης της καρδερινας;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης lizard
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

lizard

PB Member
Εγγραφή
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.731
Πόλη
Καλλιθέα
γεια σας θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε και αν μπορειτε να διακρινετε το φυλο αυτης της καρδερινας. Αυτη την καρδερινα μου την εκανε δωρο μια θεια μου γιατι ξερει οτι εχω ψορα με τα πουλια δεν ξερω αν ειναι παραγωγης η αμα ειναι αγρια μου ειπε οτι της την χαρισε ενας φιλος του αντρα της χθες.
σας εβγαλα φωτο τα σημεια οπου διακρινεις το φυλο απο οτι εχω ακουσει.
 
σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον σας και θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε που μπορω να βρω μια θηλυκια καλη για να τα ζευγαρωσω.
 
Άρη όπως βρήκες και αυτή, ζήτα την απο τον φίλο του συζύγου της θείας σου εάν έχει κάποιο θηλυκό αντίστοιχο με αυτό που σου χάρισε ή απο κάποιον φίλο.
By the way πολύ όμορφο αρσενικό με κατακόκκινη μάσκα, να το χαίρεσαι!
 
μπορω να σου δωσω εγω μια θυλικια αλλα δε νομιζω να ζευγαρωσει φετος. Αν την θες μπορεις να ερθεις να την παρεις
 
Νομιζω οτι βιαζεσαι πολυ. Σου προτεινω να την χαρεις εφετος οταν αρχισει να λεει μονη της να μαζεψεις εμπειριες απο την εκτροφη της και απο του χρονου δοκιμασε το ζευγαρωμα. Οχι οτι δεν ζευγαρωνουν οι φετινες (αγριες) αλλα Θελει πολυ πειρα και τυχη ειδικα και με φετινη θυληκια (αγρια). Φιλικα στο λεω μη βιαζεσαι για να μην απογοητευθεις
 
Αγαπητέ μας φίλε, έχεις ένα καλό πουλί.
Μη βιάζεσαι να το ζευγαρώσεις απο τώρα.'Ασε χρόνο στό πουλί να ησυχάσει. Τα υπόλοιπα θά έρθουν μετά
 
θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο τον Τακη για την ομορφη θυληκια καρδερινα που μου χαρισε.
 
Back
Top