Αναπαραγωγή Μπορουμε να ζευγαρωσουμε καρδερινες;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης GALEKOS
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

GALEKOS

PB Member
Εγγραφή
23 Φεβ 2008
Μηνύματα
326
Πόλη
Θήβα
καλησπερα
εγω θελω να μαθω αν μπορουμε να ζευγαρωσουμε καρδερινες.
εχω δυο καρδερινες που φιλιουνται στο στομα και πια ειναι η εποχη τους για ζευγαρωμα.
ευχαριστω
 
Καλησπέρα.
Κατ΄αρχάς, μπορούν να ζευγαρώσουν
οι καρδερίνες στο κλουβί.
Στην ενότητα που έγραψες,
εάν κάνεις μία περιήγηση θα βρεις άπειρες πληροφορίες
σε σχέση με αυτό το θέμα.
Κάνε την προσωπική σου έρευνα,
εάν υπάρχει κάτι που δεν σε καλύπτει
ή χρειάζεται παραιτέρω συζήτηση,
θα υπάρξουν πάρα πολλά μέλη
που θα προθυμοποιηθούν για βοήθεια.:)
 
καλησπερα
φιλε βαριεμαι να κανω περιηγηση γιαυτο ρωταω για ευκολια, αν εσυ βαριεσαι και ξερεις μην απαντας
ευχαριστω
 
Φίλε μου αν βαριέσαι δύσκολα να ζευγαρώσεις καρδερίνες. Δύσκολα θα σου πει κάποιος τα πάντα για ένα τέτοιο ζευγάρωμα, δεν είναι τόσο απλό. Αν πραγματικά το θες να ασχοληθείς με κάτι τέτοιο πρέπει να διαβάσεις αρκετά, να ψάξεις πολύ και να οπλιστείς με υπομονή και επιμονή. Εντελώς φιλικά όλα αυτά και χωρίς να θέλω να σε θίξω, απλά λέω τα πράγματα όπως έχουν.
 
καλησπερα
εγω θελω να μαθω αν μπορουμε να ζευγαρωσουμε καρδερινες.
εχω δυο καρδερινες που φιλιουνται στο στομα και πια ειναι η εποχη τους για ζευγαρωμα.
ευχαριστω
Το ότι φιλιούνται στο στόμα δεν σημαίνει κάτι, μπορεί ακόμη και δύο καρδερίνες του ίδιου φύλου να τις δεις να φιλιούνται. Η εποχή τους είναι αργά την άνοιξη αλλά τα πουλιά μπαίνουν μαζί από μέσα Φλεβάρη για να γνωριστούν.
 
καλησπερα
φιλε βαριεμαι να κανω περιηγηση γιαυτο ρωταω για ευκολια, αν εσυ βαριεσαι και ξερεις μην απαντας
ευχαριστω
Το καλοκαίρι που θα χαλλλαρώσουμε,
θα δημιουργηθεί ενότητα για όσους... Βαριούντε...
Να γραφτούμε, ωραία... Παρέα θα κάνουμε... 😉
 
Συμφωνώ με τον Χάρη. Καλό θα είναι να ενημερωθείς τώρα διαβάζοντας γιατί το αύριο έφτασε και θα είναι... Του χρόνου για τις καρδερίνες.
 
Back
Top