Γενικά Μπορω να συμετεχω κι εγω σε διαγωνισμους;

fotis δημουρ

PB New Member
Εγγραφή
11 Νοε 2015
Μηνύματα
122
Πόλη
Θήβα
Μπορω να συμετεχω κι εγω σε διαγωνισμους; Πια ειναι τα ιδοι των διαγωνισμων; Επιτρεπωντε μικρες ηλικιες οπως εγω ; 12 χρονον.
 
Φώτη καλησπέρα. Την Παρασκευή ανοίγει για το κοινό, μια μεγάλη έκθεση καναρινιών στην Αθήνα. Ζήτα από τους γονείς σου να σε φέρουν και εκεί οι άνθρωποι που συμμετέχουν σε αυτήν, θα σου λύσουν όλες τις απορίες σου. Περισσότερες πληροφορίες για τον τόπο και χρόνο σου παραθέτω στον παρακάτω σύνδεσμο:
https://community.petbirds.gr/threads/1η-Παναττική- Εκθεση-Πτηνών-Συντροφιάς.24723/
 
Μπορείς να παρακολουθήσεις όποιους αγώνες θέλεις και να ζητήσεις από τα παιδιά που θα είναι στην έκθεση να σου εξηγήσουν κάθε απορία σου. Φυσικά λόγο ηλικίας θα είναι σχετικά δύσκολη η συμμετοχή σου στις δραστηριότητες των συλλόγων αλλά ως φιλοξενούμενος και εκκολαπτόμενος εκτροφέας - θιασώτης σίγουρα θα μάθεις πολλά.
Υπάρχουν πολλοί σύλλογοι στην Ελλάδα... αλλά όπως και στο Βόλο που είμαι εγώ έτσι και στη Θήβα που είσαι εσύ... Δυστυχώς δεν υπάρχουν.
Θα χρειαστείς ή τη βοήθεια των γονιών σου για επίσκεψη σε εκθέσεις στην Αθήνα ή μεγάλη υπομονή μέχρι να μεγαλώσεις.
 
Ελπίζω να μην χαλάω το θέμα εδώ αλλά θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να δω κάπου (ή αν ξέρει κάποιος) αν γίνονται διαγωνισμοί αυτην την εποχή στην Θεσσαλονίκη (θα ήθελα να παρακολουθήσω και εγω μια τέτοια ωραία εμπειρία)
 
Θελει να γραφεις σε συλλογο για να εχει δικο σου κωδικο στα δαχτυλιδια κλειστου τυπου σαν εκτροφεας.
Χερομαι που θες να μπεις απο μικρος στα κολπα.
Καλο αυτο
 
Ελπίζω να μην χαλάω το θέμα εδώ αλλά θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να δω κάπου (ή αν ξέρει κάποιος) αν γίνονται διαγωνισμοί αυτην την εποχή στην Θεσσαλονίκη (θα ήθελα να παρακολουθήσω και εγω μια τέτοια ωραία εμπειρία)
6-13/12 στην Πτολεμαίδα και θα γίνει και τον Γενάρη ένας για Τιμπράντο.
sykbe.blogspot.gr
 
Back
Top