Φροντίδα Μπορώ να αφήσω το ringneck μου χωρίς φαγητό για όσο θα λείπω;

Εγγραφή
9 Απρ 2019
Μηνύματα
231
Γεια σας παιδια μπορώ να μην βάλω στο πουλί μου φαγητό πριν πάω σχολείο για να του βάλω στη χούφτα μου όταν γυρίσω από το σχολείο μήπως και φάει
 
Οκ ευχαριστώ πολύ που με συμβούλεψες, δεν θα το κάνω.Α ναι και κάτι ακόμα μπορώ να φτιάξω φρουτοκρεμα για το παπαγάλο με μήλο αχλάδι και μπανάνα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αν κρίνω από τον δικό μου που ringneck κάνει τα πάντα για το φαγητό. Αν τον έχεις ελεύθερο στο δωμάτιο και τρως θα έρθει να σου πάρει την μπουκιά από το στόμα κυριολεκτικά και θα φτάσεις στο άλλο άκρο όπου δεν θα μπορείς να φας το οτιδήποτε όσο είναι εκτός κλουβιου.
 
δεν θα μπορείς να φας το οτιδήποτε όσο είναι εκτός κλουβιου.
Και ο δικος μου τα ιδια κανει αν και δεν ειναι ringneck. Τα παιδια μου κρυβονται στο δωματιο για να φανε 😁
 
Και ο δικος μου τα ιδια κανει αν και δεν ειναι ringneck. Τα παιδια μου κρυβονται στο δωματιο για να φανε 😁

Μια φορά στην Λευκάδα είχα βάλει στο τραπέζι σε έξι πιάτα διαφορετικά φρούτα και λαχανικά για να δω τι θα κάνει. Τελικά κατέληξε να με κυνηγάει επειδή έτρωγα μακαρόνια
 
Γεια σας παιδια μπορώ να μην βάλω στο πουλί μου φαγητό πριν πάω σχολείο για να του βάλω στη χούφτα μου όταν γυρίσω από το σχολείο μήπως και φάει

προσπαθησε να γινεις φιλος με τον παπαγαλο σου,υπαρχουν αμετρητα threads στο forum , στο πως να εξημερωσεις εναν παπαγαλο. Το να αφησεις πεινασμενο ενα ζωο, ωστε να ερχεται κοντα σου μονο απο αναγκη και οχι γιατι το θελει, δεν ειναι οτι καλυτερο ουτε για σενα ουτε για τον παπαγαλο σου.
 
προσπαθησε να γινεις φιλος με τον παπαγαλο σου,υπαρχουν αμετρητα threads στο forum , στο πως να εξημερωσεις εναν παπαγαλο. Το να αφησεις πεινασμενο ενα ζωο, ωστε να ερχεται κοντα σου μονο απο αναγκη και οχι γιατι το θελει, δεν ειναι οτι καλυτερο ουτε για σενα ουτε για τον παπαγαλο σου.
Οκ ευχαριστώ πολύ σε όλους
 
Γιωργο το καλο ειναι οτι ρωτας πριν το κανεις, λεω να αφησεις το πουλακι λιγο ησυχο να ηρεμισει και να σταματησεις τις σκεψεις του παραλαγμενου ρητου: [ Εξημερωση θελω, τωρα την εθελω!]
 
Back
Top