Γενικά Μπουμπου η τσαχπινα :)

Maya the Bee

PB Member
Εγγραφή
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Πόλη
Λάρισα
Καταρχην να πω ενα μεγαααλο ευχαριστω κι απο'δω στον γλυκητατο κυριο Μακη(mgerom):) που μου χαρισε την καναρινιτσα του και σας υποσχομαι οτι θα εχει την φροντιδα και την αγαπη μου:)
Στη συνεχεια θα ηθελα να σας παρουσιασω την σουπερ γλυκια και τσαχπινα Μπουμπου! Μετακομισε χθες στο νεο σπιτικο της και η αληθεια ειναι οτι μεχρι να φτασει στην Παιανια, εκανε μια μαρτυρικη βολτα με το λεωφορειο(ο οδηγος δεν ειχε αφησει λακουβα που να μην περασει απο πανω!)
 

Συνημμένα

  • Μπουμπου1.webp
    Μπουμπου1.webp
    38,3 KB · Προβολές: 121
  • μπουμπου3.webp
    μπουμπου3.webp
    57,4 KB · Προβολές: 110
  • μπουμπου4.webp
    μπουμπου4.webp
    41,7 KB · Προβολές: 102
  • μπουμπου6.webp
    μπουμπου6.webp
    50,2 KB · Προβολές: 106
Πανεμορφο πουλακι! Να το χαιρεσαι Μαρια! :D

Και μπραβο στο Μακη που σου το χαρισε!
 
και εδω μια live εμφανιση! Οπως θα ακουσετε, διαθετουμε και μουσικη υποκρουση παρακαλω!)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολυ ομορφη ειναι! Να την χαιρεσαι! Μπραβο στον κυριο Μακη που στην χαρισε!
 
Eιναι πανεμορφη η καναρινιτσα σου. Να την χαιρεσαι. Και μπραβο στον κ Μακη.
 
:Dομορφουλα, τσαχπινουλα κ με γλυκεια φωνουλα!:D
καλους απογονους!
Μαρια, να την χαιρεσαι! 🙂
 
Μακάρι!
Δεν ξερω αν το εχεις ξαναβιωσει αλλα εγω φετος πρωτη φορα εχω καναρινακια και ειναι απιστευτο σαν αισθηση!
 
Μαρία πανέμορφη η κανάρα σου και καλούς απογόνους.
Ενα τεράστιο μπράβο στον Μάκη αν και δεν μας εκπλήσει η συμπεριφορά του. Έχει δίξει κατα καιρούς τι είδος άνθρωπος είναι.
 
Καλά Μαράκι, τα σπάει η Μπουμπού!😱
Γλυκιά και ζωηρούλα! Να την χαίρεσαι εσύ καθώς και ο Αρίστος:D
Μπράβο στον κύριο Μάκη!
 
Μαρια να την χαιρεσαι την μπουμπου. Ειναι πολυ ομορφη και κατασπρη.
 
Πανέμορφη η Χιονούλα σου! Να σου ζήσει και... Καλούς απογόνους!

Και πάλι τα συγχαρητήρια στον καπτεν Μάκη που ξέρει να μοιράζεται και να δινει χαρά!
 
Καταρχήν θέλω να δώσω και εγώ τα συγχαρητήρια στον κ. Μάκη για την καλή πράξη του. Να σου ζήσει η μπουμπού κουκλίτσα είναι. Αλλά λίγα με τους λεωφορείατζήδες γιατί δεν σε παίρνει. Άντε μην κάνουμε καμιά 24ώρη πάλι:D
 
😀 αντωνη το συγκεκριμενο ηθελε αποσυρση! Απιστευτα αμορτισερ! Η ψυχουλα της Μπουμπους το ξερει τι τραβηξε:) :ρΡΡ
 
Η Μπουμπούκα είναι γλυκύτατη και τσαχπίνα! Μοιάζει με τον Φανούρη μου πολύ!
 
Back
Top