Μωρε κατι κανουν... αλλα τι κάνουν; (κοκατιλ, ιστοριες αγαπης)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Mpikis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Mpikis

PB Member
Εγγραφή
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
900
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Μπαμπα τι κανουν τα κοκατιλ;και γιατι το ενα πουλακι ειναι πανω στο αλλο πουλακι;
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
ιιι.. Ντοπη.. Εβλεπε και το νομπελακι μου μικρο παιδι..

καλ γεννιτουρια!
 
Τα δικα μου δεν καταδεχονται τον πατο

Απο πατηθρα και πανω😛

Καλα γεννητουρια(αλλα γιατι απο τοσο νωρις;)
 
α αλεξανδρε μου φαινεται θα σου δωσω καμια δεκαρια ντοκυμαντερ για να μαθεισ.. Να μην ξερεισ τι βλεπεισ?
και μετα να βαζεισ αναλογωσ, κυκλακι, τριγωνακι, τετραγωνακι η χ! 😀:D
 
Να βάλω ρε συ Κωστα αλλα κι εγω δε καταλαβα τι κανουν...😀!
Αλεξανδρε θα στο πω διακριτικά γιατι εισαι και μικρό παιδί και πρέπει να μαθαίνεις 😉 Τα πουλάκια προσπαθουν να συνευρεθουν για να πολλαπλασιάσουν το είδος τους. Είναι μια ενστικτώδης πράξη η αναπαραγωγή με σκοπό την διαιώνιση του ειδους. Πιο λαικά... Βατευονται... 😀 Ελπίζω να μην λυποθυμίσεις αλλα συμβαινει σε ολα τα όντα του πλανήτη. Αν ο γιος σου εχει ακομα απορίες και δυσκολευεσαι να του εξηγήσεις τι κανουν, πές μου να σου στείλω μερικά καταλληλα εκπαιδευτικά βιβλια αναλογα της ηλικίας του για να μην κοκκινήσεις στην προσπάθεια να του εξηγήσεις:D
 
παιδιά, είχα δει ένα απίστεφτο βιντεάκι με ένα κόκατιλ που προσπαθούσε να 'βατέψει' όπως λέει και η τζωρτζίνα το χέρι του αφεντικού του (και μάλιστα αναστέναζε κι όλας! ), αλλά δεν μπορώ να το ξαναβρώ με τίποτα... μήπως ξέρει κάτι κανείς; Είχε πολύ γέλιο!
 
παιδιά, είχα δει ένα απίστεφτο βιντεάκι με ένα κόκατιλ που προσπαθούσε να 'βατέψει' όπως λέει και η τζωρτζίνα το χέρι του αφεντικού του (και μάλιστα αναστέναζε κι όλας! ), αλλά δεν μπορώ να το ξαναβρώ με τίποτα... μήπως ξέρει κάτι κανείς; Είχε πολύ γέλιο!
Αυτο μηπως;😛

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
ΠΑιδια βρήκα τι κάνουν...ΑΥΓΟΟΟ! Σήμερα το πρωι ανοιξα τη φωλια και βρηκα ένα αυγο! Ελπίζω να συνεχήσουν και να μου βγάλουν καμια 12αδα..😀!Λοιπον αντε με το καλο και κοκατιλακι!
 
Back
Top