Γενικά Νέα αναζήτηση του μικρούλη ζακό

Dimitris1973

PB Member
Εγγραφή
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Πόλη
Αθήνα
Αγαπητή μου φίλη θα χρειαστώ την βοήθεια σας για μια ακόμα φορά.
Ξεκινώ μια ακόμα αναζήτηση για τον μικρούλι που είχε χαθεί στην περιοχή του Περισσού στη Νέα Ιωνία στις 08/02/09.
Θα ήμουν ευγνώμον αν μπορούσατε να τυπώσετε μερικές αφίσες και να τις δώσετε στα pet sop της περιοχή σας ….η σε κάποιο κεντρικό σημείο σε οπουδήποτε σημείο του λεκανοπέδιου αττικής.
Σας ευχαριστώ πολύ για την Βοήθεια σας.

αν δεν ειναι η θεση του ποστ αυτου εδω παρακαλω αλαξτε του θεση...
 

Συνημμένα

  • mikroulis[1].webp
    mikroulis[1].webp
    54,2 KB · Προβολές: 96
Τι; Παλι χαθηκε;

Πως εγινε; Δημητρη δεν του τα εκοψες τα φτερα;
 
ναι για τον πρωτο μιλαμε... Αν και περασε καιρος... Εχω αποφασιση να κανω μια ποιο μεγαλη και ποιο δυναμικη αναζητηση...
παρακαλω βοηθηστε με...
 
μακαρι να τον βρεις τον μικρουλη σου! Εχει περασει οντως πολυ καιρος αλλα ποτε δεν ξερεις ποτε μπορει να ερθει αυτη η ευχαριστη εκπληξη που θελεις!
ευχομαι να τα καταφερεις!
 
σημερα ειδα την αγγελια σου και στο Ε ... Μπραβο.. Μακαρι να τον βρεις.. Αλλα και αν δεν τον βρεις θα ξερεις οτι εκανες οτι μπορουσες!
 
σας ευχαριστω ... Πιστευω οτι κατι θα καταφερω... Εστω να μαθω οτι ζει...
 
Λοιπών το πρώτο τηλεφώνημα από το Αιγάλεω .έχει βρει ένα ζακο ο οποίος όμως δεν είναι ο δικός μου…. Πόντος μπράβο του.
Το έμαθε από την κοπέλα του ότι τον αναζητώ και με πήρε τηλέφωνο….
Ήθελα να του πω τρόπους για να βρει τον ιδιοκτήτη αλλά δεν με άκουγε πολύ κάλα ….
 
χαιρομαι! Που εστω καποιος εδιξε ενδιαφερον... Ενω θα μπορουσε να κανει την παπια...

ευχομαι να τον βρεις εσυ... Εχεις πολλες πιθανοτητες! Χαιρομε επισης που βλεπω εσενα να κανεις τοση προσπαθια!
 
Back
Top