Γενικά Νέες φωτογραφίες Αστερία

Nikoletta

PB Member
Εγγραφή
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα
727
Πόλη
Άλιμος
Παιδιά, όπως σας υποσχέθηκα, εδώ είναι κάποιες χθεσινές φωτογραφίες του χοντρούλη μου! Στην πρώτη φαίνεται ένα μέρος της ζευγαρώστρας, στη δεύτερη ο μικρός τινάζεται μετά το μπάνιο του και στην τρίτη έχει σχεδόν στεγνώσει. Δεν είναι κούκλος;
Θα μου πείτε τι είδος καναρινιού είναι; Είμαι λίγο άσχετη και δε ξέρω να τα ξεχωρίζω
 

Συνημμένα

  • ΤΟ ΜΕΓΑΡΟ.webp
    ΤΟ ΜΕΓΑΡΟ.webp
    5,3 KB · Προβολές: 163
  • ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ.webp
    ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ.webp
    4,5 KB · Προβολές: 152
  • ΑΣΤΕΡΙΑΣ.webp
    ΑΣΤΕΡΙΑΣ.webp
    3,7 KB · Προβολές: 181
ειναι πολυ ομορφος ο Αστεριας σου. Να τον χαιρεσαι!
δεν ξερω να σου πω τι ρατσα ειναι... Ειμαι ασχετη σε τετοια θεματα!
 
Ειναι κουκλος! Να τον χαιρεσαι! Απο οσο μπορω να διακρινω ειναι ενα κοινο καναρινι.
 
Να τον χαίρεσαι Νικολέττα! Πάντως είναι φοβερή σύμπτωση ότι το δικό μου τον λένε Ρούλη από το χοντρούλη! Και μάλιστα μοιάζουνε λίγο κι όλας. Ίσως να είναι μπόρντερ αλλά υπάρχουν πολλοί ειδήμονες εδώ που θα σε βοηθήσουν. Αν μπορείς βάλε κάποια πιο μεγάλη φωτογραφία.
 
Να τος!:D Αυτος ειναι που μου εχει αρεσει λιγο περισσοτερο!:D

Πολυ ομορφος ο χοντρουλης οπως τον λες και ευχομαι να αδυνατισει συντομα για το καλο της υγειας του! αλλα και ετσι ειναι πολυ ομορφος!
 
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους! Αν μπορούσατε να τον ζήσετε για λίγο, θα τρελαινόσασταν! Δεν κάνω πλάκα ούτε υπερβάλλω, μιλάμε για πολύ έντονη προσωπικότητα! Του έχω αδυναμία αυτού του καναρίνου :)
 
πολυ ομορφος ειναι ο αστεριας σου να τον χαιρεσε και απο οτι φαινετε πρπρι να ειναι ενα κοινο καναρινακι δεν ειναι καποιας ρατσας.
 
Κούκλος είναι το πουλάκι μου! Να τον χαίρεσαι! 🙂

Και η καινούρια βιλίτσα ότι πρέπει! Καλορίζικο το κλουβάκι και εύχομαι του χρόνου να ειναι γεμάτο απο μικρούτσικα ζωηρά πλασματάκια!
 
ενα παρομοιο καναρινι εβγαλα και εγω! Η μαμα του ειναι σκοτς φανσυ και ο πατερας κιτρινο λιποχρωμικο! Να σου ζησει!
 
Back
Top