Γενικά Νέες φωτογραφίες του Πάρη

Parrotsmile

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.055
Πόλη
Καλαμάτα
Το απόγευμα ο Πάρης είχε όρεξη για φωτογραφίες οπότε δεν άφησα την ευκαιρία να πάει χαμένη. Του άρεσαν και του ίδιου πολύ και μου είπε να σας τις δείξω.:)
 

Συνημμένα

  • Resize of Paris 001.webp
    Resize of Paris 001.webp
    29,7 KB · Προβολές: 89
  • Resize of Paris 004.webp
    Resize of Paris 004.webp
    24,8 KB · Προβολές: 80
  • Resize of Paris 005.webp
    Resize of Paris 005.webp
    14,6 KB · Προβολές: 73
  • Resize of Paris 006.webp
    Resize of Paris 006.webp
    6,5 KB · Προβολές: 76
  • Resize of Paris 008.webp
    Resize of Paris 008.webp
    21 KB · Προβολές: 81
Μερικές ακόμα...
 

Συνημμένα

  • Resize of Paris 009.webp
    Resize of Paris 009.webp
    21,2 KB · Προβολές: 60
  • Resize of Paris 010.webp
    Resize of Paris 010.webp
    23,6 KB · Προβολές: 62
  • Resize of Paris 012.webp
    Resize of Paris 012.webp
    15,7 KB · Προβολές: 65
  • Resize of Paris 015.webp
    Resize of Paris 015.webp
    7,2 KB · Προβολές: 62
  • Resize of Paris 017.webp
    Resize of Paris 017.webp
    30,2 KB · Προβολές: 69
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Και οι τελευταίες.
 

Συνημμένα

  • Resize of Paris 018.webp
    Resize of Paris 018.webp
    17,9 KB · Προβολές: 57
  • Resize of Rotation of Paris 002.webp
    Resize of Rotation of Paris 002.webp
    48,4 KB · Προβολές: 75
Πάντα ένας κούκλος ο Πάρης! Και το κλουβί του τέλειο! Να τον χαίρεσαι Κωνσταντίνε και να είναι πάντα γερός!
 
Οσο παει κι ομορφαινει ο Παρης!
Αλλα και το κλουβι του... Οπως κι ολα τα κακομαθημενα μας εχουν οτι παιχνιδι ζητησουν😛
 
Οπως παντα υπεροχος!:DΑντιμετωπιζει με 😛εμπειρια τωρα πια τον φακο! Να τον χαιρεσαι Κωνσταντινε!
 
πανέμορφο aratinga κ οι φωτογραφίες πολύ ωραίες.Αναρωτιέμαι αυτό το πουλάκι δαγκώνει καθόλου; φωνάζει πολύ; τι ηλικία έχει; μάλλον hand-fed πρέπει να είναι ε;
 
παρατήρησα πως έχεις μεσα στο κλουβί ένα cholla perch, που το βρήκες; Εδώ Ελλάδα;
 
πανέμορφο aratinga κ οι φωτογραφίες πολύ ωραίες.Αναρωτιέμαι αυτό το πουλάκι δαγκώνει καθόλου; φωνάζει πολύ; τι ηλικία έχει; μάλλον hand-fed πρέπει να είναι ε;


Λέει γύρω στις οκτώ λέξεις καθαρά.
 
Aαα.. Καλά κατάλαβα.. Τυχερός είσαι που το μεγάλωσε η Αντα.. Εγώ τη λέω Greek bird-mama..καλα λέω εγώ ότι τα Blue crowns είναι ίσως τα καλύτερα conures.. Μπράβο! Όχι εννοώ μια κούρνια με τρύπες.
 
Μου την έχει στείλει ο Jamieo από την Αμερική. Είναι η αγαπημένη του εκεί κοιμάται όταν δεν μπαίνει στη σπηλιά του και σκεπάζει την πλάτη του με το μοβ πανάκι. Είναι από κάκτο αυτή η πατήθρα.
 
Πολυ ομορφος! Δε χορταινω να τον βλεπω!)
 
Κωνσταντινε ο Παρης σου εχει γινει πολυ κουκλι! Κοιταει εξοικιωμενος στο φακο ειναι υγιεστατος και πολυ παιχνιδιαρης. Και επισης το φτερωμα του πολυ λαμπερο! Μπραβο του! Μ'αρεσει πολυ να βλεπω κλουβια παιχνιδοτοπους!
 
Πάρα πολύ όμορφο σπίτι έχει και ο Πάρης και ο ίδιος φωτομοντέλο με τις πόζες του! Να σου ζήσει!
 
Οι φωτογραφίες είναι όμορφη. Ο Πάρης είναι πάντα όμορφος! :D
 
Mεγαλοπρεπής, εντυπωσιακός ο Πάρης! Γλυκύτατος, απολαυστικός! Τον ευχαριστούμε που σου είπε να μας τις δείξεις! Να χαίρεστε την παρέα σας!
 
Όμορφος, γλυκός, μεγαλοπρεπής, κτλ.
Εγώ θα ήθελα να προσθέσω οτι είναι και φοβερή ψωνάρα! Σε ΚΑΘΕ φωτό έχει πάρει και διαφορετική πόζα σαν μοντέλο!
 
Να αυτα μας κανετε!:DΑυτην που ο Παρης στεκεται στο ενα ποδαρακι🙄μπορω να την... Δανειστω;Να τον χαιρεσαι! 🙂
 
Back
Top