Γενικά Νίνο, το νέο ήμερο κοκατίλ μου

Καλορίζικο! Τι έχει η ταΐστρα μέσα, σιτάρι; Επίσης βάλε μας φωτο να δούμε το κλουβί του να σου δώσουμε καμιά συμβουλή αν θέλεις για την καλύτερη διαβίωσή του. :)
 
Κούκλος ο Νίνο! Να τον χαίρεσαι και να έχετε πολλές και ευτυχισμένες στιγμές μαζί! Μου επιτρεπεις να σε ρωτήσω κάτι; Μόνο αποφλυομενη βρώμη του έχεις για τροφή;
 
Καλησπέρα...όχι του έχω και τροφή για κοκατιλ .. Τις verse laga... Το κλουβί θα το αλλάξω εκεί είναι για μια βδομάδα μόνο...
[automerge]1548447971[/automerge]
Τον λατρεύω...
 

Συνημμένα

  • IMG_20190125_222517.webp
    IMG_20190125_222517.webp
    93 KB · Προβολές: 21
Κούκλος είναι!

Θέλει σίγουρα άλλο κλουβί και κανένα παιχνιδάκι. Γενικά απόφυγε τον σκέτο ηλιόσπορο... Το μίγμα που παίρνεις πρέπει να έχει μέσα σε σωστή αναλογία...
Είναι 2.5 μηνών; Έχει αρκετά άσπρο κεφαλάκι...
 
Πολύ όμορφος! Να τον χαίρεσαι.
Εγώ θα πρότεινα μέχρι να του παρεις καινούργιο κλουβακι να αφαιρέσεις τις ταιστρες με τους επιπλέον σπόρους για να μην πιάνουν χώρο. Εξάλλου η τροφή του έχει μέσα όλα όσα χρειάζεται.
 
δεν εχει καμια σχεση το ασπρο κεφαλι με την ηλικια στη συγκεκριμενη μεταλλαξη! Ειναι whiteface pied!
[automerge]1548455504[/automerge]
Τα αλλα 2 πουλακια που ειχες τι κανουν; Το γκρι κ το περλε!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλησπέρα. Γύρισα ΠΑΟ την δουλειά σήμερα και είδα το πουλί φουσκωμένο.. Πώς μπορώ να ανεβάσω βίντεο και φοτο;
 
Όχι εκεί κάθεται τώρα μια είναι έτσι...όταν τον βγάζω είναι κανονικός...όταν κάθεται όμως είναι έτσι...
 
Ίσως να είναι κουρασμενο και να θέλει να κοιμηθεί το κάνουν και τα δικά μου αυτό κάποιες φορές. Έχει τα μάτια του κλειστά;
 
Back
Top