Γενικά Νατοι οι μπομπιρες μεγαλωσανε

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jk21
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jk21

PB Member
Εγγραφή
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.756
Πόλη
Περιστέρι
και φτασανε 12 ημερων τα μεγαλυτερα, μιας εβδομαδας τα μικροτερα. Αναμεσα στα πρωτα και το πιτσιρικι που ειχε πεσει απο τη φωλια αλλα με τις συμβουλες σας σωθηκε.η γλοστερινα μου βεβαια αργησε αλλα και αυτη περιμενει το δικο της παιδακι σε λιγες μερες(λεω παιδακι και οχι παιδακια γιατι απο τα δυο μονο αυγουλακια που μου εκανε της εμεινε μονο το ενα απο λαθος δικο μου. Την ωρα που το εβγαζα να βαλω ψευτικο ο μπαμπας το εσκασε. Προλαβα να τον πιασω λιγο πιο περα αλλα πανω στη "κριση"το πιεσα παραπανω δυστυχως... Θα μαθω ... Καποια στιγμη

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΙΟΑ
Δημήτρη να σου ζήσουνε και με το καλό στο κλαρί.
Πάρε όμως το κάδο με τα σκουπίδια από εκεί γιατί χτυπάει άσχημα σαν εικόνα.
Φιλικά στο λέω μήν παρεξηγηθείς
 
  • Like
Αντιδράσεις: jk21
Είναι τέλεια φίλε μου! Να σου ζησουν και να τα δεις στο κλαρί!
 
  • Like
Αντιδράσεις: jk21
ευχαριστω ολους σας παιδια!

:)περι του καδουτ τωρα η αληθεια ειναι οτι η θεση του ειναι 1 μετρο παραπερα και οχι εκει(πιο περα δεν εχω χωρο). Εκει βρεθηκε(αν προσεξετε ειναι ανοιχτος και γεματος ετοιμος για αδειασμα)γιατι μολις ειχα καθαρισει την κλουβα για να ριξω τις ακαθαρσιες και να μην διασκορπισθουν.
 
Δημήτρη πολύ ωραία να σου ζήσουν ! Εαν θες και μπορείς νομίζω πως στην πρώτη φωλιά έχει λίγες κουτσουλιές μπορείς να πάρεις την φωλιά η απέξω άμα μπορείς να καθαρίσεις λίγο τα περιττώματα τους δεν είναι δύσκολο... ΦΙΛΙΚΑ ο συνονόματος σου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: jk21
Δημήτρη να σου ζήσουν !Όσο για τον κάδο όντως χαλάει την φωτογραφία!(γνώμη μου μιας και είμαι και επαγγελματίας φωτογράφος).
 
  • Like
Αντιδράσεις: jk21
δημητρη ειπαμε, ηταν μια ατυχη στιγμη δεν ειναι εκει η θεση της. Το youtube βγηκε και ανεβηκε ηδη στο φορουμ , δεν μπορω νατο αλλαξω.
στη σελιδα που ακολουθει θα δεις ενα φωτοαλμπουμ που δειχνει οτι το υπολοιπο περιβαλλον ειναι πολυ καλυτερο:)
(η πρωτη σελιδα εχει κυριως οπτικη βοηθεια για στρωσιμο πιττας:D για τις αναγκης του υποφορουμ μαγειρικης του μαλινοις)
 
Back
Top