Αναπαραγωγή Να βγαλω την φωλια και να την ξαναβαλω;

potidianos

PB Member
Εγγραφή
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
299
Πόλη
Νέα Ποτίδαια
Εβαλα στην καναρα μια φωλια να δω τη θα κανει και αυτη πεταξε την τριχα κατω ουτε ασχολιτε με την φωλια.
Δεν ειναι ετημη για ζευγαρωμα ακομα;
Να βγαλω την φωλια και να την ξαναβαλω;
Να βαλω κιαλη τριχα;
Τι να κανω;
 
Την είδες την κανάρα σου αν είναι πυρωμένη;

Οχι δεν την ειδα κατι που να δηχνει οτι η καναρα ειναι πυρωμενη γιαυτο εβαλα και την φωλια να δω τη θα κανει... Να την βγαλω την φωλια;
 
Οχι δεν την ειδα κατι που να δηχνει οτι η καναρα ειναι πυρωμενη γιαυτο εβαλα και την φωλια να δω τη θα κανει... Να την βγαλω την φωλια;
Σιγουρα βγαλε τον αρσενικο αν ειναι πυρωμενος γιατι θα την κυνηγαει ενδεχομενως και με ασχημο τροπο. Διαβασε τα αρθρα για την αναπαραγωγη, κανε εστω μια '' μινι '' προετοιμασια, αφου δεν ειναι πυρωμενη εχεις χρονο και τα ξαναλεμε.
 
Σιγουρα βγαλε τον αρσενικο αν ειναι πυρωμενος γιατι θα την κυνηγαει ενδεχομενως και με ασχημο τροπο. Διαβασε τα αρθρα για την αναπαραγωγη, κανε εστω μια '' μινι '' προετοιμασια, αφου δεν ειναι πυρωμενη εχεις χρονο και τα ξαναλεμε.

Γεια σου γιωργο εχω το διαχωρηστικο ακομα δεν εχω προβλημα με των αρσενικο. Διαβασα τα αρθα και εκανα καποια προετοιμασια. Θα περιμενω να πυρωσουν... Ευχαριστώ
 
Η φωλιά δεν ενοχλεί απλά υπάρχει περίπτωση να γεμίσει κουτσουλιές.

Αφου δεν ενοχλει η φωλια θα την αφισω. Ειναι δευτερη μερα σημερα που την εχω και δεν την γεμισαι κουτσουλιες... Ευχαριστω.
 
Back
Top