Γενικά Να 'μαι και εγω

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Georgina

PB Supporter
Εγγραφή
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
6.134
Πόλη
Αθήνα
Μετα τον Αλέξανδρο τον Μέγα και την Αυτοκράτειρα Σίσσυ, έρχεται ο Θεός Φοίβος Απόλλωνας!

Μην με βλέπετε έτσι κεφάλα! Ειμαι ένα Βudgie Εγγλέζικου τύπου και είμαι μωρό... Με τα νάζια μου και αυτο το υπέροχο βλέμμα μου έκανα την Τζωρτζίνα και με αγάπησε σφόδρα! Και φαντάζεστε πως με παρουσίασε; Ωσαν δώρο γενεθλίων απο εκείνη για εκείνη!
 

Συνημμένα

  • παπαγαλάκια!!!!!!! 017.webp
    παπαγαλάκια!!!!!!! 017.webp
    39,9 KB · Προβολές: 83
  • παπαγαλάκια!!!!!!! 014.webp
    παπαγαλάκια!!!!!!! 014.webp
    32,2 KB · Προβολές: 82
  • παπαγαλάκια!!!!!!! 021.webp
    παπαγαλάκια!!!!!!! 021.webp
    34,9 KB · Προβολές: 84
Πανεμορφος ειναι και αυτος Τζωρτζινα! Να τον χαιρεστε! :D

Στο ιδιο κλουβι ειναι με το αλλο το παπαγαλακι; Φαινονται πολυ ημερα πουλακια!
 
Ανέστη μου τα κράτησα σε καραντίνα λίγες μέρες και αφου είδα οτι όλα πανε καλά, τα έβαλα σημερα μαζί και τα 3! Πήραμε ενα ακόμα Πράσινο Εγγλεζάκι σαν δωρο για άλλα γενέθλια και καταλαβαινεις! Ηταν λίγο δύσκολα με 4 κλουβιά στο σπίτι (εκτός απο τα καναρίνια) και αναγκαστικά... Δεν μπορω να περιγράψω τι σωου έγινε! Το μωρό είναι απίστευτα ήμερο από την πρωτη στιγμή και καθεται στα χερια μας για χαδια! Μεχρι και ο συζηγος τα γλυκοκοιτάει!
 
Αυτο κι αν ειναι ομορφο! Μ αρεσουν πολυ τα εγγλεζικα... Αν θες στειλε μου pm απο που το πηρες γιατι κι εγω σκεφτομαι να παρω συντροφο στην Ιολη!
 
:)Το συγκεκριμενο μωρο ειχα την χαρα να το γνωρισω! Ειναι πανεμορφο ημερο και ειμαι σιγουρη οτι αν ασχοληθει κανεις συστηματικα μαζι του θα :Dμιλησει! Να σου ζησει Georgina!
 
Να τον χαιρεσαι! Ειναι πολυ γλυκας!
 
Back
Top