Νεα κατοικιδια στον κηπο μας

Εγγραφή
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
378
Πόλη
Χανιά
εχτες ηρθαν στο κηπο μας δυο γατες που η καθε μια εχει φυο γατακια της μιας ειναι πολυ πιο μικρα η μια βασικα εχει γεννησει εκει μεσα σε μια λακουβα που εχει σκαψει ο σκυλος μου η αλλη δεν ξερω που ειχε γεννησει ειναι ολα πολυ γλυκα τωρα της μιας ειρθε το μικρο και τριποσε στην λακουβα ευτηχως δεν πλησιαζουν το κλουβι και εγω ειμαι πολυ χαρουμενη εχω που εχω τρελα με τα ζωα ειδιως με τα μικρα αυτα με αποτελιωσανε 😀 αν μπορεσω καποια στιγμη θα τα βγαλω φωτοφραφια
 
ευτηχως δεν πλησιαζουν το κλουβι
Να τα χαίρεστε αλλά αυτό μην το θεωρείς δεδομένο. Κάποια στιγμή θα πλησιάσουν οπωσδήποτε γι αυτό πάρε τα μέτρα σου να βάλεις το κλουβί κάπου προστατευμένο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Αγγελικη μου.. Μην το παρεις σαν παρατηρηση.. Απλα μια συμβουλη. Αν θες ο αλλος να σου δινει συμβουλες, να σχολιαζει κτλ... Βαζε τελειες για να ειναι ολοκληρωμενες προτασεις με νοημα..

Κατι ακομη.. Μην υποτιμας τους γατους. Τωρα ισως να μην ηρθαν. Αλλα μιλαμε για μανες γατες.. Αυτες θα ψαξουν τροφη για τα μικρα τους.. Κανε κατι για να μην γινουν τα πουλακια σου η τροφη τους.. :)
 
ευχαριστω και για τις συμβουλες σας εχετε δικιο το κλουβι το αλλαξα θεση ειναι σε μερος δροσερο με φως και δεν εχουν προσβαση ζωα το αλλαξα γιατι οταν ειμαι μεσα δεν ξερω τι μπορει να γινει
 

Σχετικά θέματα

Back
Top