Αναπαραγωγή Νεογέννητα παραδεισάκια

Εγγραφή
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
611
Πόλη
Ηράκλειο
τα πρωτα μου παραδεισακια
%CF%84%CE%B1-%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%BF%CF%85-%CE%BD%CE%B5%CE%BF%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%B9%CF%83%CE%B1%CE%BA%CE%B9%CE%B1-jpg.40681


πω πωειναι πολυ μικρα ετσι πρεπει να ειναι;
 

Συνημμένα

  • τα πρωτα μου νεογεννητα παραδεισακια.webp
    τα πρωτα μου νεογεννητα παραδεισακια.webp
    50,2 KB · Προβολές: 160
Ναι, ναι, φτου φτου να σου ζήσουν, με το καλό στο κλαρί !
 
Να σου ζήσουν, με το καλό στο και κλαρί! Μικρούλια ως ενήλικα ακόμα πιο μικρούλια ως νεογέννητα!👍)
 
ευχαριστω πολυ γαμωτο δεν τρωει αυγο η μαμα για να ταταιση μαλον δεν τις αρεσει μονο ξυρα τροφη εχετε να μου προτεινετε τιποτα αλλο να τους δινω
 
εχωμια τροφη συσκευασμενη με 26 ειδη σπορων και πηρα παλι μια συσκευασμενη ψιλη τροφη της μαντινοβακαι τους βαζωκαι αυγοτροφη τους δινωκαι μηλο τσοχο καρπουζακι αλλα το αυγο ουτε το δοκιμασε αυριο λεωνα τις ξαναβαλω αυγουλακι
 
Καρπουζάκι; Μην δίνεις εκτός εποχής πράσινα και μάλιστα ενώ ταΐζουν νεοσσούς.
 
οκ δεν τους ξαναβαζω καρουζι μου εκανε 5 αυγα βγηκαν τα δυο χθες δυο πουλκια και ειδα ενα αυγο ελειπε τι εγινε το εφαγαν εχει αλλα δυο αυγα ακομα αλλα σημερα δεν βγηκε κανενα πουλακι
 
Μήπως το έχουν σκεπάσει; Κοίταξες καλά μήπως είναι κάπου πεθαμένος νεοσσός; Αν υπάρχει πρέπει να τον βρεις και να τον βγάλεις από το κλουβί.
 
κοιταξα καλα καλα δεν βρηκα τιποτα θα κοιταξωπαλι αυριο να δω μπας και τονεχουν πεταξη κατω αλλα ειναι τοσο πολυ μικρα στην αρχη τα περασα για ακαθαρσιες κουτσουλιες
 
Back
Top