Ασθένειες Νομιζω πως το lovebird μου εσπασε το ποδι του

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης diplarou
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

diplarou

PB New Member
Εγγραφή
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Πόλη
Λεμεσός
Παιδιά χρειάζομαι αμέσως βοήθεια! Το δαχτυλιδάκι που έχει στο πόδι του το Lovebird μου είχε μπει στο σίδερο του κλουβιού... Αν και φοβάται πολύ και προσπαθούσε να φυγει από εκεί δεν τα κατάφερνε..στο τέλος κατάφερα να το βγάλω από το σίδερο.. Αλλα τωρα νομιζω ότι έχει σπάσει του πόδι του, τι να κανω;☹
 
αν εχει σπασει το ποδι του θα κρεμετε και δεν θα μπορει να το πατησει μια φωτο θα βοηθουσε για να δουμε αν ειναι σπασμενο η οχι.

*γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες και χωρις συντομογραφιες το λενε οι κανονες του fοroum.
 
Ριξε μια ματια εδω, παρε οποιους ειναι κοντα σου, μην ντραπεις να ρωτησεις αν εχουν ξαναντιμετωπισει παρομοιο περιστατικο και αν οχι να σου συστησουν εναν συναδελφο τους που γνωριζουν οτι δουλευει και με πουλια. Ενας σωστος γιατρος θα σου προτεινει αλλον συναδελφο που ξερει αν ο ιδιος δεν εχει εμπειρια με τα πουλια. Cyprus Veterinary Clinics | gmbds.com/yellow-pages/

Εχουμε κι εδω μια λιστα αλλα επειδη ειδα οτι εισαι απο Κυπρο, με μια γρηγορη ματια δεν βρηκα καποια καταχωρηση αλλου μελους στη λιστα μας. Ξανακοιτα κι εσυ αν θελεις. Αν επισκεφτεις καποιον και μεινεις ευχαριστημενος να τον συμπληρωσεις εκει. 😉
 
στο πόδι του νομίζω ότι έχει ακόμα λίγη δύναμή και ότι δεν το έχει σπάσει τελείως.. Αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.. Να τον πάρω στο κτηνίατρο;
 
στο πόδι του νομίζω ότι έχει ακόμα λίγη δύναμή και ότι δεν το έχει σπάσει τελείως.. Αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.. Να τον πάρω στο κτηνίατρο;

Σαφεστατα! Θελει κι ερωτημα; Εαν ξερεις καποιον που γνωριζει απο πτηνα τοτε να τον πας εκει.
 
Back
Top