Γενικά Ξέρετε κάποιον πολύ καλό κτηνίατρο για πτηνά στην Αθήνα;

PigeonsFans

PB New Member
Εγγραφή
5 Αυγ 2017
Μηνύματα
4
Πόλη
Αθήνα
Καλημέρα σας
Έχω περιστέρια της ράτσας Uzbek Tumblers
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος κάποιον πολύ καλό κτηνιάτρο για πτήνα στην Αθηνα;
Σας ευχαριστώ
Καλο σαββατοκύριακο.
 
Καλώς ήρθες, να χαίρεσαι τα περιστέρια σου!
Θέλουμε φωτογραφίες των ουζμπέκων, δεν θα "ξεφύγεις" έτσι απλά :D
Εδώ υπάρχει λίστα όσων κτηνιάτρων έχουν συστηθεί από μέλη μας που είναι ικανοποιημένα. Όσων τα ονόματα είναι πορτοκαλί, πατώντας πάνω σε πάει στην αναλυτική σελίδα παρουσίασής τους, είναι και αυτοί που έχουν τις περισσότερες συστάσεις.
Διάλεξε κάποιον που σε βολεύει. Αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα ή έτσι προληπτικά θέλεις συνεργασία με πτηνίατρο;
https://community.petbirds.gr/threads/Πτηνίατροι-Ειδικευμένοι-στα-Πτηνά-Κτηνίατροι.1091/
 
Καλησπέρα σας
Δυστηχως επειδή αυτες τις μέρες δυο απο τα περιστέρια μου αντιμετοπιζουν ενα προβλήμα υγείας δεν θέλω προς το παρόν να δημοσιεύσω κάποιες φωτογραφίες γιατί δεν ειμαι σε καλή διαθέση κάποια άλλη στιγμή πολύ ευχαρίστως.
Θα έρθω σε επικοινωνία την Δευτέρα με μερίκους απο τους πτηνίατρους της λίστας που μου στείλατε ώστε για να κάνει κάποιος την διάγνωση και να μου δώσει την κατάλληλη θεραπεία.
Έιδη απο την άρχη ρώτησα περιστέραδες και ηρθα σε επικοινωνία με ζωοτέχνες απο κατάστημα που αγοράζω τρόφες, φάρμακα κτλ αλλα χρειάζομαι και μια ιατρική διάγνωση.
 
Για την ιστορία των πραγμάτων και όταν θα εχεις καλύτερη διάθεση, θα ήθελα - ίσως και άλλα μέλη μας επισης- να μας περιγράψεις τα συμπτώματα και να μας μιλήσεις για το θεραπευτικό σχήμα που σου συνέστησε ο γιατρός.
Ελπιζω να πάνε όλα καλά.
Σε ποιον πτηνίατρο σκέφτεσαι να αποταθείς;
 
Πολύ σωστά!
Χρόνια σου πολλά και καλά επίσης! 🙂
Σας ευχαριστώ πολύ να είστε πάντα καλά και ευτυχισμένη!

Για την ιστορία των πραγμάτων και όταν θα εχεις καλύτερη διάθεση, θα ήθελα - ίσως και άλλα μέλη μας επισης- να μας περιγράψεις τα συμπτώματα και να μας μιλήσεις για το θεραπευτικό σχήμα που σου συνέστησε ο γιατρός.
Ελπιζω να πάνε όλα καλά.
Σε ποιον πτηνίατρο σκέφτεσαι να αποταθείς;
Καλήσπερα σας
Θα επικοινωνίσω με όλους μέχρι να βρω κάποιον που να μπόρει να με βοήθει και να βγάλει μια πλήρη δίαγνωση.
Κάλο απογεύμα!
 
Μακαρι οτι και να ειναι.. Να γίνουν συντομα καλα και να μας ανοίξεις νεο θεμα και να μας παρουσιάσεις τα περιστέρια και τον χωρο τους να τα θαυμάσουμε..
 
Back
Top