Αναπαραγωγή Οι καινουριοι νεοσσοι μου

Κουκλιά είναι να ζήσουν και να είναι καλότυχα, ό,τι κι αν αποφασίσεις να κάνεις.
Αν τα πουλήσεις, (μην τα χαρίσεις, οι δωρεές δεν εκτιμώνται από πολλούς), φρόντισε να διαπιστώσεις όσο μπορείς την ευσυνειδησία των υποψήφιων αγοραστών.
 
Να σου ζήσουν και με το καλό τα υπόλοιπα. Πριν χαρίσεις κάνε έλεγχο στο άτομο που θα τα δώσεις
 
Φτου φτου φτου! Εγώ πάντως δε θα μπορούσα να τα δώσω.. Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω! 😛
 
Κουκλιά είναι να ζήσουν και να είναι καλότυχα, ό,τι κι αν αποφασίσεις να κάνεις.
Αν τα πουλήσεις, (μην τα χαρίσεις, οι δωρεές δεν εκτιμώνται από πολλούς), φρόντισε να διαπιστώσεις όσο μπορείς την ευσυνειδησία των υποψήφιων αγοραστών.
Μου εκανε προσφορα ενα πετ σοπ στην πλατεια Κοτζια αλλα δε θα τους τα δωσω.

Να σου ζήσουν !
Τα timbrados βρε τι τα'κανες;
Αχ, γεννησε η μικρη αλλα το μικρο ψοφησε ☹

Να σου ζήσουν και με το καλό τα υπόλοιπα. Πριν χαρίσεις κάνε έλεγχο στο άτομο που θα τα δώσεις
Σε ευχαριστω :D

Φτου φτου φτου! Εγώ πάντως δε θα μπορούσα να τα δώσω.. Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω! 😛
Δεν ειναι κουκλια; 🙂

πανέμορφα! Να σου ζήσουν 🙂
Ευχαριστω πολυ :D
 
4 αυγα αλλα μονο το ενα εσκασε κι αυτο ψοφησε. Εχω ακουσει οτι ειναι δυσκολα τα καναρινια για αναπαραγωγη.
Kαθόλου... Είναι το πιο εύκολο είδος...
Φωλιά της έχεις;...ψάχνεται για νήμα;...Αν ναι ξαναβάλε φωλιά και νήμα.
 
Μου εκανε προσφορα ενα πετ σοπ στην πλατεια Κοτζια αλλα δε θα τους τα δωσω.
Όχι βέβαια και όχι ιδιαιτέρως εκεί, μπορείς να τα δώσεις σε ιδιώτες μέσω αγγελίας και καλύτερα εδώ στο φόρουμ, να μπορείς να κάνεις δημόσια συζήτηση.
 
Να σου ζήσουν και με το καλό τα υπόλοιπα. Πριν χαρίσεις κάνε έλεγχο στο άτομο που θα τα δώσεις
Aυ:)το ειναι σιγουρο!

Kαθόλου... Είναι το πιο εύκολο είδος...
Φωλιά της έχεις;...ψάχνεται για νήμα;...Αν ναι ξαναβάλε φωλιά και νήμα.
Εχω απο ολα.
 
Back
Top