Οι κλούβες από ντέξιον που έφτιαξα

κυργιδης

PB New Member
Εγγραφή
21 Σεπ 2006
Μηνύματα
7
Πόλη
Ορεστιάδα
κλουβες απο ντεξιον που εφτιαξα το χειμωνα. Οι διαστασεις τους ειναι 92χ 38 χ 50υψος και συνολο 10 (φωτο 1,2)

παρακατω ειναι αλλες κλουβες που εφτιαξα απο αλουμινιο με τον ιδιο τροπο. (φωτο 3,4)

ολες οι κλουβες εκτος απο το τασι που εχουν εχουν και συρομενη σχαρα για να μπορει να βγαινει και να καθαριζεται
 

Συνημμένα

  • klouves-dexion1.webp
    klouves-dexion1.webp
    58 KB · Προβολές: 1.177
  • klouves-dexion2.webp
    klouves-dexion2.webp
    75,5 KB · Προβολές: 905
  • klouves-alouminio1.webp
    klouves-alouminio1.webp
    56,7 KB · Προβολές: 925
  • klouves-alouminio2.webp
    klouves-alouminio2.webp
    53,1 KB · Προβολές: 724
Πολύ ωραία μπράβο για την υπομονή σου. Εχω κανει και εγώ κατα καιρούς και ξέρω ποσο πολύ υπομονή χρειάζεται εκτός απο γνώσεις. Ελπιζω να τα ευχαριστηθείς.
 
Καλημερα μπορείς να μου πεις πως έφτιαξες τα πορτακια για τις ταιστρές; η να βαλεις κάποια κοντινη φώτο να τα δω;
Εχω φτιαξει και εγω κατι παρόμοιο αλλά εκει δυσκολεύωμαι
 
Πολύ καλή δουλειά φίλε! Μπράβο! Εξήγησε λίγο για τα υλικά που εβαλες σε παρακαλώ, κόστος κτλ με ενδιαφέρει να φτιάξω ακριβώς ίδιες για το Χειμώνα
 
Γενικώς φίλε μου αν είναι δυνατόν εξήγησε μας για τα υλικά που τα βρήκες πως τα έδεσες. Μπράβο σου πολύ καλή κατασκευη.
 
Μπράβο σου πολύ καλή κατασκευη. Εχω φτιαξει κατι παρομοιο. Θα βγαλω και φωτογραφιες να δειτε.
 
DSC00029.JPG
 
Φίλε Νίκο διάβασε λίγο εδώ.https://community.petbirds.gr/threads/Δημιουργία-ενός-Νέου-Θέματος-και-Απάντηση-σε-ένα-Μήνυμα.5087/ το ποστ 4, για να βοηθηθείς για το ανέβασμα αρχείου!
 
KOSTAS APO XANTHI

prospathisa na se antigrapsw.me pio aplo tropo ekana kati kiegw.
ti les einai kalo?
se eixa parei thl an thymasai...
 
Back
Top