Γενικά Οι πρωτες φωτογραφιες του κοκατιλ μου

Άλκηστη

PB Member
Εγγραφή
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
352
Πόλη
Αθήνα
οι πρωτες φωτογραφιες του κοκο μου (κοκατιλ)

😡😕🙄συγγνωμη πως ανεβαζω φωτογραφιες;
 
οι πρωτεσ του φωτογραφιεσ !
 

Συνημμένα

  • Picture 57.webp
    Picture 57.webp
    54,5 KB · Προβολές: 96
  • Picture 54.webp
    Picture 54.webp
    23,7 KB · Προβολές: 92
  • Picture 59.webp
    Picture 59.webp
    37,9 KB · Προβολές: 92
  • Picture 63.webp
    Picture 63.webp
    41,2 KB · Προβολές: 91
  • Picture 64.webp
    Picture 64.webp
    37,9 KB · Προβολές: 93
κι αλλες φωτογραφιες
 

Συνημμένα

  • Picture 55.webp
    Picture 55.webp
    22 KB · Προβολές: 63
  • Picture 61.webp
    Picture 61.webp
    36,2 KB · Προβολές: 65
  • Picture 62.webp
    Picture 62.webp
    34,2 KB · Προβολές: 63
Να σου ζήσει! Νομίζω όμως οτι ειναι θυληκό. Οι πιο έμπειροι ας μας διαφωτίσουν!
 
εμενα ο πετ σοπας μου ειπε οτι ειναι αρσενικο. ειναι 8 μηνων και δε φοραει δαχτυλιδι αλλα δε μπορω να πω οτι ειναι εξημερωμενο
 
Άσχετος ο πετσοπάς! Το πουλί είναι θηλυκό και μάλιστα κλασικού χρωματισμού! Πάντως η Κοκούλα είναι πολύ γλυκιά!
 
κουκλι ειναι! Να σου ζησει! Ειδικα στην πρωτη φωτο που ειναι κορδωμενο! Εκαι αν ειναι θηλυκο δεν πειραζει.. Μπορεισ να το λεσ κοκα(απο το κοκακολα)η κοκατικα😛ειδεσ που σιγα σιγα συνηθιζει;και το κλουβι πολυ ομορφο! Να θυμασαι τη μερα που το πηρεσ για να τησ κανεισ και γεννεθλια ε;
 
ειναι θυληκο. Για την ηλικια μην εισαι τοσο σιγουρη εφοσον δεν εχει δαχτυκιδι και οσο αποδεικνυεται απο το πρωτο πραγμα που σ ειπε αυτος ηταν λαθος... Ειναι θυληκο
 
Να σου ζησει Αλκη. Βαλ'του ενα, δυο παιχνιδακια ωστε να περναει την ωρα του. Μπορεις ευκολα και ανεξοδα, με απλα υλικα να του φτιαξεις καποια αν θελεις. Εδω μπορεις να δεις καποιες κατασκευες μας.
 
του εχω παρει παιχνιδια απλως θα του τα βαλω πιο μετα γιατι πρωτα να συνηθησει το κλουβι του και μετα θα του τα βαλω
 
απο τωρα βαλτου τα γτ μετα θα τ βλεπει σαν απειλη οτι πηγαν στον χωρο του...

Billy πολύ πιθανόν να τα φοβάται κι από τώρα, αν δεν έχει δει παιχνίδια ποτέ του.

Γενικά, καλό είναι τα παιχνίδια να τα αφήνουμε σε μία απόσταση και σιγά-σιγά να τα πηγαίνουμε ολοένα και πιο κοντά στο κλουβί, για να εξοικειωθεί το πουλί μαζί τους και να μην τα φοβάταιι.
 
εγω αυτο που κανω παντα και νομιζω ειναι το καλυτερο πριν ακομα εμπει το πουλι στο κλουβι εχω τ παιχνιδια τ. Ετσι μαθαινει σωστα τ χωρο τ απο την αρχη
 
Back
Top