Γενικά Οι πρωτοι ρωσοι τραγουδιστες

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης dimok
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

dimok

PB Member
Εγγραφή
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Πόλη
Χανιά-Ηγουμενίτσα
Φιλοι μου οι πρωτοι ρωσοι τραγουδιστες κατεβηκαν προς τα δικα μας μερη
παρτε μια εικονα
 

Συνημμένα

  • russian-singer_1.webp
    russian-singer_1.webp
    45,5 KB · Προβολές: 82
Δημήτρη από που είναι οι φωτογραφίες; Από κάποια έκθεση στην Κρήτη; 😕
 
Επειδή πρόκειται για εξαιρετικούς τραγουδιστές,
του ευχόμαστε να τα χαίρεται να τα πολλαπλασιάσει και να τα διαδώσει,
ώστε να μπούν στον Ελληνικό χώρο για τα καλά.
 
Φαντάζομαι να είχες την ευκαιρία να απολαύσεις το υπέροχο, ξεχωριστό κελάηδημά τους!
 
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΑΡΑΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΕΟΟ, ΜΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ ΤΟΝ ΠΟΚ, ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΟΝ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΡΑΤΣΑΣ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
ΚΡΙΜΑ.
 
ειναι απιστευτα πουλια αν δεν αποκτησω εστω ενα ζευγαρι θα σκασω! Εχω φαει τον κοσμο να βρω,το μονο που βρηκα εναν εκτροφεα στον καναδα ταπουλαει 400 δολλαρια το ζευγαρι εξοδα αποστολης τουλαχιστο 250 δολαρια ειτε 1 παρεις ειτε 50 πουλια ειναι το ιδιο και πρεπει να τα κλεισεις πριν καν γεννηθουν για να προλαβεις, δεν ξερω αν εχει τιποτα ρωσσουσ εκτροφεις εχω διαβασει οτι υπαρχουν στη μοσχα
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
φοβερα πουλια οι ρωσσοι τραγουδιστες πριν μερικους μηνες ακουσα εναν ρωσσο τραγουδιστη σε ενα μεγαλο πετ σοπ που το ειχε παρει ο μαγαζατορας απο διαγωνισμο και ειχε παρει και βραβιο.
 
Εχω ακουσει οτι αυτα τα πουλια τα εκπαιδευανε με φλαουτο αν δεν κανω λαθος. Μεχρι στιγμης δεν θυμαμαι να εχω δει καποιο σε pet-shop.
 
Back
Top