Ασθένειες Ολοκληρώθηκε η θεραπεία του Κίκο (cockatoo)

fotaras

PB New Member
Εγγραφή
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
50
Πόλη
Αθήνα
Παιδια για σας και παλι θελω με χαρα να σας ανακοινωσω την κατασταση του κικο μου μετα απο την ταλεπωρια που τραβηξε.

πριν και μετα.
prin [800x600].webp meta.webp
 
Πωπω! Ειναι σαν διαφορετικο πουλι! :D Συγχαρητηρια για ολα οσα του προσεφερες, νομιζω πως αυτο το διαστημα που περασατε, με τις θεραπειες, θα σας κανει να δεθειτε ακομη περισσοτερο.
 
Απιστευτο κι ομως αληθινο...

Η περιπτωση σας ειναι για παραδειγμα του τι μπορει να κανει η πραγματικη αγαπη...
 
Εχει εντελως αλλη εικονα πια! Ενα μεγαλο μπραβο για την φροντιδα και την αγαπη σου!
 
παιδια πραγματικα ευχαριστω για την συμπαρασταση που μου δωσατε αυτον τον καιρο και καταφεραμε μαζι να καλυτερεψουμε την ζωη του κικο μου, σας ευχαριστω πολυ!
 
Συγχαρητήρια Αλέξη! Ήμουνα σίγουρη με την αγάπη, την επιμονή και το ενδιαφέρον που διέθετες ότι θα... κέρδιζες το... στοίχημα! Να το χαίρεσαι, καλή συνέχεια και ευχαριστούμε που δε μας άφησες στα δυσάρεστα!
 
Επισης θελω να ευχαριστησω τον κτηνιατρο μου Αχχιλεα Ακριβο ο οποιος εκανε τα παντα για να ειναι καλα ο κικο μου.
 
Νομιζω οτι το μπραβο που θα σου πουν πολλα μελη δεν ειναι τιποτα μπροστα σ αυτο που καταφερες.Φαινεται να χει αλλαξει πολυ η ψυχολογια του πουλιου. Μην ξεχναμε οτι προκειται για δυσκολα πουλια. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Τωρα συνεχιζει να τα τρωει τα φτερα του η το χει κοψει;
 
Μπραβο! Πολυ ευχαριστα νεα! 🙂
Ευχομαι να ειστε παντα γεροι κ να χαιρεστε ο ενας την παρεα του αλλου! 🙂
 
Αλεξη καλησπερα απο εμενα...
Τωρα μολις ειδα τα ποστ σου και εχω να σου πω ενα τεραστιο μπραβο για το κουραγιο σου αλλα κ την δυναμη που εχεις μεσα σου.
Συγχαρητηρια και ευχομαι τα καλυτερα για τον φιλο σου που σιγουρα τα εχει!
 
Εαν δεν υπηρχε και αυτο το σιτε με αυτα τα υπεροχα μελη δεν θα ειχαμε καταφερει τιποτα Σας ευχαριστουμε για την πολυτιμη βοηθεια σας.

το κουραμπιεδακι μου εχει σταματησει να τα τρωει, αλλα τωρα προσπαθω να τον κανω να ξεσπα αλλου οταν νευριαζει πχ τρωι καλαμακια πλαστικα... Και αλλα αντικειμενα...😀
 
Συγχαρητηρια για την προσπαθεια που κανατε! Οντως μοιαζει με τελειως διαφορετικο πουλι! Μπραβο σου! Παρτου πολλα παιχνιδια να ασχολειται!
 
Τα συγχαρητήρια αξίζουν σε εσένα! Και έπειτα στο κατάλευκο σου πλασματάκι!
θα ήθελα να σου πω ότι η εμπειρία σου είναι πλέον πολύτιμη για εμάς και ίσως βοηθήσει και άλλους με παρόμοια περιστατικά.
 
Πολυ χαιρομαι για τον Κικο, δειχνει ευτυχισμενος.
Συγχαρητηρια για την επιμονη σου και την αγαπη σου.
Εισαι αξιος για πολλα μπραβο 😉
 
Back
Top