Ομαδική παραγγελία Ομαδική αγορά τροφής 20kg για καναρίνια

Η συσκευασια των 5 κιλων t3 platino αυτην την περίοδο ειναι λίγο δυσεύρετη.τουλαχιστον σε 2-3 μαγαζια που πηγα ελεγαν πως θα αργησουν να φερουν.οποτε στο μαγαζι που ψωνιζω ανοιξε μπροστα μου ενα 20κιλο και μου εβαλε απο κει την ποσοτητα που ηθελα.δεν ξερω αν κανει να αλλαχτεί το βασικο μιγμα τωρα που ειμαι στην προετοιμασια ειδάλλως θα ημουν μεσα..vadigran breeder plus και quiko breeder ειναι 2 απο τα μιγματα που θα ηθελα να δοκιμασω και δεν βγαινουν σε μικρη συσκευασια.
 
Μάγκες δεν έχω κάτι στο μυαλό μου.
Εγώ δίνω Manitoba αναπαραγωγής τωρα. Αλλά επειδή έχω μεγάλο κλουβί και καταναλώνουν ενεργεια + το κρυο που υπάρχει μου τελειώνει γρήγορα.Αν έχει κανείς να προτείνει κάποια εταιρία δεκτή.
 
Ψάχνω αλλά 3 άτομα να αγοράσουμε τροφή 20κιλων για καναρινια(χωρις ρουψεν) και να μοιραστουμε τα έξοδα. Από Αθήνα.

Αν σε ενδιαφέρει, μόλις άνοιξα σακί από Vadigran breeders plus, μπορώ να διαθέσω μερικά κιλά, ακόμη και ένα έτσι ώστε να την δοκιμάσεις αν δεν την ξέρεις...

Συνήθως παίρνω το 5κιλο της Manitoba T3 platino αλλά όταν έχω πολλά πουλιά παίρνω σακί της Vadigran.

 
Back
Top