Διατροφή Ομαδική αγορά 20kg versele laga extra prestige

vagcanaries

PB New Member
Εγγραφή
19 Σεπ 2017
Μηνύματα
69
Πόλη
Άγιος Δημήτριος
Ηθελα να σας πω για όποιον ενδιαφέρεται μπορούμε να πάρουμε 20kg verse laga extra prestige στον πράσινο στον Πειραιά κοντά στα 32 με 34€. Ειναι τιμή λόγω γνωριμίας!
 
Τι είναι αυτό, κατάστημα;
Πράσινος είναι το όνομα (επίθετο) του ανθρώπου που έχει το μαγαζί Βασίλης στό μικρό, δουλεύει πολύ την verselaga στις καλητερες τιμες της αγορας και όχι μόνο σχεδόν σε τιμής χοντρικής πουλάει τα πάντα το μαγαζάκι είναι το μεράκι του, το χόμπι του δεν πάει να βγάλει τα πολλά θα βρείτε σε κάποια είδη μέχρι και 50 %κατω, από εκεί ψωνίζω τροφές και όχι μόνο για καναρίνια, το μαγαζί είναι σε μία στοά στην Γούναρη στον Πειραιά στην ουσία είναι μία τρύπα χωρίς φανταχτερές ταμπέλες, κλλά ο κ Βασίλης είναι μάλαμα, να σάς πω για παράδειγμα ότι κάποια στιγμή πήγα να πάρω τροφή για τα κοτόπουλακια 5 κιλά και μου τα έκανε δώρο γιατί είμαι πελάτης,

Δεν υπάρχει τέτοιος επαγγελματίας,

Κάποια στιγμή που χρειάστηκα τροφές επιγόντος πλήρωσε ταξί από την τσέπη του για να με εξυπηρετήσει λογο που έλειπα εκτός Ελλάδας και για νά μήν ταλεπωρισει την σύζυγό μου!
 
Ηθελα να σας πω για όποιον ενδιαφέρεται μπορούμε να πάρουμε 20kg verse laga extra prestige στον πράσινο στον Πειραιά κοντά στα 32 με 34€. Ειναι τιμή λόγω γνωριμίας!
Νομίζω πως θα τον επισκεπτώ... Ναι
 
Back
Top