Γενικά Ορίστε και η Τζούελ μου (κοκατίλ)

giannisvlg

PB Member
Εγγραφή
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.588
Πόλη
Αθήνα
Παιδια δε σας εχω παρουσιασει ποτε το κοκατιλ ξεχωριστα.Εχω να πω οτι ειναι και αυτο μεγαλη αδυναμια...😍μου ειχε ερθει στο μπαλκονι μου και ετσι εγινε το μωρακι μου που ειναι το πιο βολικο πουλακι!Τρωει και δοκιμαζει οτι νεο τις δωσω χωρις φοβο και παραξενιες.Επισης να τονισω παρ' ολο που δε την ειχα απο μωρο οπως το lovebird αυτη ειναι πιο ημερη , χαδιαρα και πιο καλη σε χαρακτηρα η αλλη ειναι σχετο αγριμι θελει ολα να τα ξερει😂
Αν και λιγο δυσκολη μου βγηκε απο αποψη οτι ειναι κλωσα και γενναει σα κουνελι οπως λεμε και με την @Elli 😂 ειναι ενα πουλακι τρελα και θελω να περασω πολλα χρονια ακομα διπλα της και οτι δυσκολο της βρεθει στη πορεια μαζι θα το αντιμετωπισουμε!
Eat me! 😂
20201230_105536_copy_1741x3095.webp

20201230_105510_copy_1741x3095.webp20201230_105552_copy_1741x3095.webp
 
@giannisvlg Εγω για κοκατιλ το βλεπω τωρα πως νομιζει η Τζουελ οτι ειναι κουνελι δεν ξερω 🤣!Να την χαιρεσαι την κουκλα σου!Ειναι αστερι!Ειδικα το τσουλουφι ειναι σαν τους Ευχουληδες (ξερεις ποιοι ειναι ε;αν και δεν τους προλαβες θα εχεις δει φωτογραφιες) Να την χαιρεσαι και παλι ειναι μια γλυκα 🤗
 
@Φοίβος Την εχω απο της 8 Αυγουστου του 2019! Αλλα εχει καφε ματακια γυρω απο το ματι και δε ξερω την ηλικια της ακομη ουτε στο περιπου.Οποτε ειναι αγνωστης ηλικιας το μωρο μου😁
 
ειναι κλωσα και γενναει σα κουνελι
Να την χαίρεσαι!
Να της αυξήσεις τις ώρες του ύπνου για να ηρεμήσει και να σταματήσει να γεννάει σαν κουνέλι.
 
Γιατί μας την κράτησες κρυφή την κούκλα σου;😂
Είναι κούκλα τι να λέμε! Το τσουλούφι της είναι όλα τα λεφτά! Σου εύχομαι να την χαρείς για παρα πολλά χρόνια ακόμα!
 
Back
Top