Φροντίδα Ο Αντώνης κάνει συνέχεια γύρω γύρω στο κλουβί του.

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης nefeli22
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

nefeli22

PB New Member
Εγγραφή
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
51
Πόλη
Ιωάννινα
Παιδια ο Αντώνης μου (ringneck) κάνεις συνέχεια βόλτες στο κλουβακι του. Είναι φυσιολογικό ή απλά το κάνει επιδει είναι καινούργιος και χώρος ή φταιει που του έχω στρογγυλό κλουβακι;
 
το βρισκω φυσιολογικο, κινητε στον χωρο του που ειναι το κλουβι του. κινητε για να φαι να παει στο νερο, να ξεμουδιαση. Ολα καλα νομιζω. το κλουβι ναι καποια στιγμη πρεπει να αντικατασταθη.
 
το βρισκω φυσιολογικο, κινητε στον χωρο του που ειναι το κλουβι του. κινητε για να φαι να παει στο νερο, να ξεμουδιαση. Ολα καλα νομιζω. το κλουβι ναι καποια στιγμη πρεπει να αντικατασταθη.
Ναι και μάλλον θα γίνει αυτές τις μέρες γιατί αναγκαστικα θα πάω για σχολικα και απέναντι έχει ένα πετσοπ θα πάω να δω εκεί. Περίπου πόσες διαστάσεις πρέπει να είναι;
 
Μην βιαστείς να αγοράσεις κλουβι. Περίμενε να καταλήξεις, και πριν κοίταξε και στα ηλεκτρονικά καταστήματα.
 
Μην βιαστείς να αγοράσεις κλουβι. Περίμενε να καταλήξεις, και πριν κοίταξε και στα ηλεκτρονικά καταστήματα.
Σωστά. Απλά επιδη δεν κάνει να είναι σε στρογγυλό λέω να του αγοράσω ένα να το έχω και όταν νομίζω ότι είναι η κατάλληλη στιγμή θα τον αλλάξω
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
η γνωμη μου ειναι οχι, παρτου μια και καλη οταν θα εισαι ετοιμη. Ο παπαγαλος σου εφοσων τον ειχαν αλλοι και σε αυτο το κλουβι εν μερη εχει συνηθηση. Παρτου οταν θα εισαι ετοιμη μην μπενης σε διπλα εξοδα. μεχρι να εισαι ετοιμη κρατατο σ'αυτο.
 
η γνωμη μου ειναι οχι, παρτου μια και καλη οταν θα εισαι ετοιμη. Ο παπαγαλος σου εφοσων τον ειχαν αλλοι και σε αυτο το κλουβι εν μερη εχει συνηθηση. Παρτου οταν θα εισαι ετοιμη μην μπενης σε διπλα εξοδα. μεχρι να εισαι ετοιμη κρατατο σ'αυτο.
Ωραία 😉
 
Back
Top