Γενικά Ο Κοκος μου ειχε γενεθλια!

Marilenaki

PB Member
Εγγραφή
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
991
Πόλη
Καπανδρίτι
τα καταφερε! στις 29 Αυγουστου 2005 εσκασε απο το αυγο το μεγαλο μου μωρο ο Κοκος!:D
δυστηχως με τα διαβασματα και τις σκοτουρες μου εδω περα ξεχαστηκα και ειμαι ασυγχωρητη...☹
φετος ο Κοκος μου κλεινει τα 4 χρονια του και ειναι ειναι η αδυναμια του σπιτιου μας!
αυτες ειναι οι φωτο απο τα γενεθλια του οταν εκλεινε τον 1 χρονο! Δυστηχως στα επομενα αναγκαστικα τα εχανα παντα λογω εξεταστικης... Οπως και φετος! αντε απο του χρονου ευχομαι να ειμαι συνεχεια κοντα του!
 

Συνημμένα

  • χρονια πολλα!!! (1).webp
    χρονια πολλα!!! (1).webp
    51,4 KB · Προβολές: 142
  • χρονια πολλα!!!.webp
    χρονια πολλα!!!.webp
    47,3 KB · Προβολές: 121
  • ο μυτογκας μου!!!.webp
    ο μυτογκας μου!!!.webp
    66,3 KB · Προβολές: 202
Nα τα εκατοστησει, οσο περνανε τα χρονια τοσο ποιο ομορφος γινετε! Να τον χαιρεσαι!
 
ξερεις ποσο πολυ θελω να τον πηγαινω και βολτες! αλλα μονο μεχρι το μπαλκονι παει στο σταντ του... Που να τον παω αλλου. Αλλα ειναι τοσο γλυκος!
 
Το ανεκπληρωτο ονειρο καθε ιδιοκτητη μεγαλου παπαγαλου(και δικο μου)
να μπορει να πηγαινει βολτα με τον παπαγαλο του...
 
Χρονια πολλα Κοκο μου.
Πολυχρονος και ευτυχισμενος.
Μαριλενακι να τον χαιρεσαι και να ειναι παντα καλα.
Ειναι κουκλος!
 
Χρονια του πολλα! Να τα εκατοστησει... (σιγουρα πραγματα!:D)

Πολυ ομορφος και ο φιλος του με το καπελο που ηρθε στη γιορτη! :D
 
Χρονια σου πολλα Κοκο! Να τον χαιρεσαι Μαριλενα, ευχομαι να'ναι παντα γερος!
 
ευχαριστω παρα πολυ παιδια για τις ευχες σας! Η φιλη του με το καπελακι ειναι η Φοφη! Και εσεις να χαιρεστε τα πουλακια σας και να ειναι ευτυχισμενα!
 
Να τον χαίρεσαι Μαριλένα, να είναι πάντα γερός και να ζήσει πολλά πολλά χρόνια! Ελπίζω να κάνεις το αντίστοιχο πάρτυ και στη Φώφη όταν θα έρθει η σειρά της!:D ΜΑΡΙΑ
 
.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον γλυκο Κοκο μας!

Να ειναι παντα γερος κι ευτυχισμενος και να σας συντροφευει πολλα ακομα χρονια!
 
😀! αυτη ειναι και η χαϊδεμενη μας!



Σε ευχαριστω πολυ Νικη! Και εγω το ευχομαι στο ζουζουνακι μου!
 
Μην στεναχωριεσαι... Διαβαζε εσυ για την εξεταστική και θα πάμε εμεις να τα ψαλλουμε στον Κόκο!

Να ζησεις Κοκούλη και χρόνια πολλά
ομορφούλης να μείνεις με πουπουλα χρωματιστα!:D

Αντε Κοκό και το δωρο σου θα στο δώσουμε απο κοντά!
 
Είσαι ασυγχώρητη! Είναι δυνατόν να έχει γενέθλια σημαντικό πουπουλένιο μέλος του φόρουμ και εμείς να το μάθουμε 3 μέρες αργότερα; Ντροπή!

Για να εξηλεωθείς τώρα πρέπει να μας δείξεις και άλλες φωτογραφίες! Έτσι, για να μάθεις!

Και όσον αφορά το παιδί, χρόνια του πολλά, κάθε χρόνο και ομορφότερος, και ελπίζω κάποια μέρα να σε συγχωρήσει!
 
το ξερω οτι ειμαι και κυριως οτι δεν μπορω να ειμαι κοντα του ειδικα τωρα! αλλα παντα με συγχωρει ο Κοκος μου και μου δινει φιλακια! Γιαυτο τον αγαπω!
 

Συνημμένα

  • ο Κοκος μου!!! (1).webp
    ο Κοκος μου!!! (1).webp
    52,3 KB · Προβολές: 86
  • ο Κοκος μου!!!.webp
    ο Κοκος μου!!!.webp
    48,4 KB · Προβολές: 86
Back
Top