Γενικά Ο Κοκος μου λεει νεες λεξουλες!

Marilenaki

PB Member
Εγγραφή
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
991
Πόλη
Καπανδρίτι
χτες ο Κοκος μου μας ειπε νεες λεξουλες! αυτε που ηξερε ηταν: αγαπη, αγαπη μου, μαμα, ελα Κοκο, φιλακια, να γελαει οπως εγω!😎
χτες με ξαφνιασε ευχαριστα μπορω να πω! Ημουνα στον καναπε με τον αδελφο μου και παιζαμε ταβλι τρωγοντας παγωτο και δεν του εδινα σημασια. αυτος εκανε τα παντα για να ερθει και τον καναεμε γουστο.. Ειχε αρχισει το παραμιλητο! Και φωναζε: Ελα χιπη μου! (ετσι τον φωναζω εγω τωρα), μπαμπααα, και οταν μπηκε ο μπαμπας στο σαλονι φωναζε: που ειναι το κοριτσι μου; (αυτο το λεει ο μπαμπας μου στην αγαπημενη του σκυλου την Φωφη!) ηταν απιστευτος! Και οταν σκασαμε στα γελια αρχισε και αυτος να γελαει!
 

Συνημμένα

  • o kokos mou!! (1).webp
    o kokos mou!! (1).webp
    55,6 KB · Προβολές: 124
  • o kokos mou!! (2).webp
    o kokos mou!! (2).webp
    50,2 KB · Προβολές: 113
  • o kokos mou!!.webp
    o kokos mou!!.webp
    55 KB · Προβολές: 113
  • o xiphs moy! (1).webp
    o xiphs moy! (1).webp
    58,4 KB · Προβολές: 118
  • o xiphs moy!.webp
    o xiphs moy!.webp
    51,2 KB · Προβολές: 123
ο κοκακος εκτος απο πανεμορφος ειναι και πανεξυπνος.. Πρεπει να ειναι απολευση να ζεις με ενα τοσο εξυπνο ζωο!
 
Ειναι πραγματικα πανεμορφος και αξιοθαυμαστος!
Σιγουρα κλεβει την παρασταση και ασχολειστε μαζι του..
Και παλι να τον χαιρεσαι και να μας βαλεις και κανα βιντεακι αν μπορεις για να τον ακουσουμε κιολας...
 
Μαριλενα ειναι κουκλος. Τι παιδι κι αυτο...

Να μας βαλεις οπωσδηποτε κανενα βιντεακι του.:D
 
Ειναι απλα υπεροχος! Να τον χαιρεστε, φτου φτου! 🙂
 
Πανέμορφο - έκτακτο πλάσμα, εντυπωσιακά χρώματα, έξυπνο, μαθαίνει λέξεις! Φτου! Φτου! Να τα χαίρεσαι όλα!
 
ευχαριστω πολυ παιδια! Για βιντεο θα προσπαθησω και αυτο μαλλον απο κινητο γιατι την φωτογραφικη τωρα...
 
... Και ξέρει να στήνεται και με άνεση μπροστα στον φακό! Γεννημενος STAR!
 
Back
Top