Γενικά Ο Λίνο το καναρίνι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης albatros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλημέρα. Φατσουλας ο Λινάκος 🥰!! Να τον χαυκ καλώς ήρθατε! 😊
[automerge]1660899672[/automerge]
Να τον χαίρεσαι έγραψα κ ο κορεκτορας μου έβαλε τρικλοποδιά! 🙄Να τον χαίρεσαι λοιπόν! 😊
 
Τελευταία επεξεργασία:
@chriss-lam Ε ναι, είναι μεγάλο μούτρο ο μπαγάσας!! κι εσυ να χαίρεσαι το παπαγαλάκι σου 🙂
[automerge]1660903945[/automerge]
[automerge]1660904067[/automerge]
@MARY58 Δεν πειράζει κι εγώ το παθαίνω συχνά 🤭
Καλησπέρα, σε ευχαριστώ κι εσυ να χαίρεσαι τα ζωάκια σου 😃😃
(δεν ξέρω τι και πόσα έχεις, είδα μια γάτα σε ένα κλουβί κι ένα καναρίνι απο πάνω 😂 )
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλώς ήρθατε @albatros & Λίνο.
Αν θέλεις, άνοιξε ένα καινούριο θέμα στο πεδίο Φροντίδα Καναρινιών, ώστε να συζητήσουμε διεξοδικότερα για την ευζωία και πιθανές βελτιώσεις στη ζωή του Λίνο. Εκεί μάλιστα βάλε και φωτογραφίες στις οποίες θα φαίνεται η θέση του κλουβιού, όλο το κλουβί και η εσωτερική του διαμόρφωση, και ....το κόκκαλο σουπιάς που από ό,τι βλέπω ήδη, θα πρέπει να απορριφθεί άμεσα.
 
@ianos Καλησπέρα, ναι θα βάλω κι άλλες φωτογραφίες και απο το κλουβί κτλ, αρκεί να βρώ λίγο χρόνο και να εξεικοιωθώ και με το φόρουμ!! Σε ευχαριστώ για το κόκκαλο σουπιάς😋
[automerge]1660922152[/automerge]
@Maria Pol Καλησπέρα σε ευχαριστώ κι εσύ να χαίρεσαι το παπαγαλάκι σου!! 😊🐦
[automerge]1660922258[/automerge]
@MARY58 να το χαίρεσαι λοιπόν το μονάκριβό σου!!! εμένα ο δικός μου δίνει ρεσιτάλ στο μπαλκόνι τώρα 😄
[automerge]1660922396[/automerge]
@Elli Καλώς σας βρήκαμε,🐦 ευχαριστούμε κι εσείς να χαίρεστε το δικό σας (η τα δικά σας!!) 😊
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλοσωρισες και να το χαίρεσαι!🐤👍😉 Μερικές συμβουλές: άλλαξε αυτές τις πλαστικές πατηθρες ,με ξύλινες. Βγάλε και μια καλή φωτογραφία το κλουβί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Back
Top